Skocz do zawartości

Mistrzostwa Świata - RPA 2010


Rekomendowane odpowiedzi

Mam wrażenie, że "ekspert" Lubański komentuje jakiś inny mecz:

Sanchez wyraźnie strzela technicznie, to ten mówi, że chciał dośrodkować. Gościowi leci piłka za plecy, którą może uderzyć jedynie prawą nogą, to ten mówi, że powinien uderzać lewą. Poza tym stwierdzenie, że bezsprzecznie spotykają się dwa najlepsze zespoły grupy jest głupie, bo najlepsze jest Chile, a potem są Szwajcarzy, którzy wygrali bezpośredni mecz z Hiszpanami. Ekspert (pipi)a.

Odnośnik do komentarza
Poza tym stwierdzenie, że bezsprzecznie spotykają się dwa najlepsze zespoły grupy jest głupie, bo najlepsze jest Chile, a potem są Szwajcarzy, którzy wygrali bezpośredni mecz z Hiszpanami. Ekspert (pipi)a.

No cóż, akurat na tym polega znanie się na piłce nożnej, że się nie ocenia wszystkiego na podstawie wyników z Livescore'a. Szwajcaria mogła wygrać jeden mecz, ale jest słaba. Hiszpania mogła z nimi przegrać, ale jest milion razy silniejsza. Widziałeś w ogóle jakikolwiek mecz Hiszpanii albo Szwajcarii? Bo odnoszę wrażenie, że nie.

 

Tak a propos Torresa. Nawet, jeśli uznać, że zanurkował żenująco, to nadal jest pewnym majstersztykiem Hiszpanów, że potrafią jednocześnie symulować faul i nie tracić piłki.

Odnośnik do komentarza

O widze jak zwykle gdy gra Barca badz Hiszpania nagle przybywa slepych na tym forum. Jak Wy w ogole mozecie pisac nie widzac? A moze ogladacie na streamie - polecam HD albo w trojwymiarze

 

Nurek byl ale po faulu ewidentnym. Zaczepil kolanem tak by wlasnie Torres padl. Nikt mi nie powie, ze obronca nie widzi napastnika, ktorego notabene tnie co chwile ostro i niechcacy go zaczepia od tak sobie przebiegajac, akurat gdy tamten biegnie do ataku w okolicach pola karnego. Troche w zyciu gralem i wiem ze to niemozliwe.

Czerwona kartka zasluzona. Choc mogl ten kolo dostac ja duzo wczesniej.

Generalnie Chile sobie nie radzilo i strasznie ostro gralo. No coz na technike to i tak duzo nie daje.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...