Skocz do zawartości

Mistrzostwa Świata - RPA 2010


Rekomendowane odpowiedzi

No i Torres dopilnowal by zaczepic sie noga o noge akurat gdy kamera dokladnie widzi, ze kolano przeciwnika jest na wysokosci jego piety? No to faktycznie zaden Wloch mu nie dorownuje.

No i tak, Estrada pilnujacy i tnacy Torresa rowno z trawa caly czas, nagle kompletnie go nie widzi. Szczegolnie ze musi go pokryc w momencie gdy Torres idzie do potencjalnego podania... Natomiast Torres oczywiscie widzi Estrade (pewnie okiem z tylu), w koncu jako napastnik musi pilnowac obroncy...

 

Jakim idiota trzeba byc zeby tworzyc takie teorie? A moze Wy po prostu w pilke graliscie tylko na konsoli... Pewnie w PESa bez systemu kolizji... Choc nie, po wypowiedziach to w football managera max.

 

Co za psychofan. xD

 

 

 

Keisuke Honda to Zinedine Zidane tego Mundialu. Koleś jest super. Mogę oglądać jego wolnego z Danią tysiąc razy i cały czas nie jestem w stanie zrozumieć, co się stało. Czy on naprawdę przewidział taki lot piłki? Nie wiem, ale gdyby to było brane przez niego pod uwagę, to znaczy, że mamy pierwszego piłkarza, który wie, jak kopać Jabulani. Innymi słowy - magika.

 

Wiem, że może być ciężko w to uwierzyć, ale tacy magicy w historii futbolu już się zdarzali.

 

Np. Badstuber, który strzelił taką bramkę w pierwszym meczy, w którym miał kontakt z Jabulani, hehe

 

http://www.youtube.com/watch?v=7vXkg1p0Q_0#t=5m33s

Odnośnik do komentarza
No napisałeś "pierwszego piłkarza", więc zrozumiałem to jako pierwszego piłkarza.

Wcześniej napisałem, że to "Zinedine Zidane tego Mundialu", więc można zrozumieć, że chodzi o ten Mundial. Można założyć, że w europejskim klimacie, na niskich wysokościach, gdzie każdy gra standardową, znaną sobie piłką, Honda prawdopodobnie nie byłby takim Zinedine'em Zidane'em. No ale jest Mundial, ja oglądam Mundial i piszę, co widzę.

Odnośnik do komentarza
No napisałeś "pierwszego piłkarza", więc zrozumiałem to jako pierwszego piłkarza.

Wcześniej napisałem, że to "Zinedine Zidane tego Mundialu", więc można zrozumieć, że chodzi o ten Mundial. Można założyć, że w europejskim klimacie, na niskich wysokościach, gdzie każdy gra standardową, znaną sobie piłką, Honda prawdopodobnie nie byłby takim Zinedine'em Zidane'em. No ale jest Mundial, ja oglądam Mundial i piszę, co widzę.

 

Nie można było tego zrozumieć.

Odnośnik do komentarza

Wynik kiepski, bo miałem w Wygraj Mundial obronę Urugwaju w składzie. Z drugiej strony przynajmniej Suarez mi porządnie zapunktował. W każdym razie wynik 2-1 jest tak naprawdę dość sprawiedliwy. Koreę Płd. chyba można zaskoczyć do pozytywnie zaskakujących ekip na tym Mundialu, mimo że odpadła już teraz.

Odnośnik do komentarza

No na razie mamy 6 drużyn z Europy w Top 16, tylko 3 drużyny z Europy w Top 8 i świetną postawę każdej ekipy południowoamerykańskiej. Argentyna może to wygrać, Brazylia też, Urugwaj też.

 

Stawiam, jak już pisałem wiele razy, na Urugwaj. Niby faworytami nie są, ale grają świetnie w obronie i świetnie w ataku. Argentyna na razie ciągle czeka na sprawdzian dla swojej defensywy, przejdzie go dopiero w ćwierćfinale, dlatego może wydawać się mocna. Pozostaje faktem, że Argentyna wygląda w tej chwili najmocniej, jako jedyny zespół będąc w każdym meczu zespołem lepszym od rywala i pewnie wygrywając. Natomiast Brazylia, owszem, 7 punktów, ale zagrali na razie tylko jeden dobry mecz. I on jednak nie wyglądałby aż tak dobrze, gdyby sędzia nie przymknął oka na pomaganie sobie ręką.

Odnośnik do komentarza

FIFA zajmie się piłką po mistrzostwach bo widzi problem że jest coś nie tak z nią, to co robili przez wszystkie miesiące gdy ją testowali. Fifa chce umyć rękę a od dawna wiadomo że chcieli takiej piłki by gole wpadały częściej i było ciekawiej ot cała tajemnica.

Dla mnie sam pomysl, zeby na kazdy mundial robic ultra specjalna pilke tak super, ze pała furczy jest bez sensu. Rozne ligi, ba nawet druzyny w obrebie tych lig maja podpisane kontrakty sponsorskie, wiec pilki Adidasa moga co najwyzej powachac grajac przed domem. Dla mnie jedyna opcja to 2-3 letnie testy pilki w jak najwiekszej liczbie lig, do tego obowiazkowo ta jedna pilka w meczach miedzypanstwowych. Jesli sie okaze, ze pilka jest do dupy, to zostaje czas na zmiane, a nie sytuacja jak teraz, ze Ronaldo wali tylko w trybuny.

Edytowane przez Bartg
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...