Skocz do zawartości

Gears of War 2


wiiboxstation

Rekomendowane odpowiedzi

Shooter tak , ale trzeba jeszcze wiedzieć w którym miejscu zaciera się granica między shooterem , a przygodą , oraz jak dużo taka strzelanka wprowadza urozmaiceń i odskoczni, skutkujące zróżnicowaniem wspomnianych wcześniej miejscówek ,a co za tym idzie wyeliminowaniem monotonni z gry, mając przy tym wszystkim na uwadze różne gusta i guściki ;)

Odnośnik do komentarza
Shooter to Shooter tamto to dlaczego ja sie przy GOW2 nudze.Gram joz długo, długo moze znudzily mnie gry?

Po pierwsze zerknij tutaj http://marcinmilkowski.pl/Slowniki/Slownik...ograficzny.html , po drugie zacznij pisać składnie, tak żebym zrozumiał (w tym poprawne używanie znaków interpunkcyjnych), bo nie mam ochoty rozszyfrowywać każdy twój post , po trzecie odpowiedz sobie sam...

 

 

Co do listy zmian , jest mi ona obojętna , najbardziej ślinie się na nowe mapki oraz dodatkowe acziwy , których nie potrafiłbym sobie odmówić w jednej z moich ulubionych serii 8)

Edytowane przez TheBesTia
Odnośnik do komentarza

Gears of War 2 to najwspanialszy shooter w jaki kiedykolwiek gralem - akcja non stop, kapitalna fabula, sciezka dziwekowa na najwyzszym poziomie, a grafika momentami nakazuje Ci zbierac szczeke z podlogi :). Bez zbednego patosu i nudnych scenek, bez owijania w bawelne - piekna gra akcji. Dorwalem ja o 18 by skonczyc grac o 3 rano dnia nastepnego :). Cudnie po prostu, CUDNIE :).

Odnośnik do komentarza
Co do listy zmian , jest mi ona obojętna , najbardziej ślinie się na nowe mapki oraz dodatkowe acziwy , których nie potrafiłbym sobie odmówić w jednej z moich ulubionych serii 8)

 

Obojętna czy nie, ale to zmiany mają dużo wspólnego z nowymi achivami ;) . Ale ja nie o tym, nowe achivy będą warte 250 GS czyli calak z GOW-a 2 to 1425. Łoł lekki szok jeszcze trochę i wyjdzie jak z Halo 3, chodź osobiście nic nie mam przeciwko. Na MGC jest już aktualizacja Girsów do 1425.

Odnośnik do komentarza

Juz jest? Ide sciagac :P

 

Anyway o co chodzi z tym rollem? Cos czytalem o skoku do tylu i strzale naraz ale wtf? Jak to sie robi ocb wtf omg? :P

 

I o co chodzi w wall bouncing? Przyleganie od sciany do sciany jest szybsze niz normalne bieganie?

 

No i jeszcze jedno... to faktycznie przyspiesza jak sie biega i caly czas rolluje do przodu? :/ Zdeczka to glupie....

 

 

 

edit: cos sie nie chce sciagac 0.o caly czas jest zielony pasek na poczatku... a potem mowi ze nie mozna pobrac... przeciazona siec?

Edytowane przez Trufs
Odnośnik do komentarza

Nie ma strzału na rollu. Rank nawet zgrabnie rośnie, paski, zdobywane doświadczenie. Widać na czym się stoi a nie jak z poprzednią kretyńską rangą. Mam już czwórkę po czterech meczach.

 

Jakieś zmiany? bo ja wiem, pewnie trzeba dłużej pograć. Na razie nie widzę nic.

 

Wulfu - mnie pobrało normalnie, 2 sekundy i po aktualizacji.

Odnośnik do komentarza

No udalo sie...

 

Zrobilem taki 'myk', ze najpierw nacisnalem by nie update'owalo, a potem jak sie gra juz wlaczyla to nacisnalem zeby sie polaczyc z live'm i wtedy sie dopiero udalo. Wczesniej ze 3 razy byl error...

 

Fajnie mam 1 zamiast tych dziwnych rankow, pewno ci co juz mieli wyzszy rank sie wkurza ze musza zaczynac od poczatku :D

Odnośnik do komentarza
Shooter to Shooter tamto to dlaczego ja sie przy GOW2 nudze.Gram joz długo, długo moze znudzily mnie gry?

Po pierwsze zerknij tutaj http://marcinmilkowski.pl/Slowniki/Slownik...ograficzny.html , po drugie zacznij pisać składnie, tak żebym zrozumiał (w tym poprawne używanie znaków interpunkcyjnych), bo nie mam ochoty rozszyfrowywać każdy twój post , po trzecie odpowiedz sobie sam...

I Ty piszesz, że on ma pisac składnie... Najpierw sam się naucz, a potem pouczaj.

 

''Trufs'' proponuje ci słownik polskiego :P a wracając do tematu wydaje mi sie ze dużo naprawili grałem 2 mecze i co dziwne lagów nie miałem , poprawili rączke nie zabiera juz połowe hp ;) no i te rangi jak dla mnie sa cool ^_^ przynajmniej widać kiedy ci wskoczy następna !

Elo xD

Ja mimo aktualizacji, cały czas mam lagi;/

Fajnie, jakby były takie rangi jak w Call of Duty 4;]

Odnośnik do komentarza

Teoretycznie dzięki "wspaniałemu" region f. powinieneś trafiać na ludzi po pierwsze z twojego regionu,potem z pingiem do max 200 i na końcu jeśli nie ma graczy pasujących do tych kryteriów całą resztę.Mówię teoretycznie bo to w końcu epic....co do TU3 u mnie zauważalnie mniejsze lagi i mniej b button masherów,ale co z tego z gówna złota nie zrobisz....

Odnośnik do komentarza

jednak Dup4 jak były lagi tak są dalej ;/ przewaga hosta jest dalej denerwująca O_o a co do rang jak napisałem wyżej ze fajna sprawa zmieniam zdanie! byle jaki leszcz będzie sobie ocieplał wszystkich i będzie dostawał pkt a następnie rośnie mu ranga w góre totalna głupota :/ ..... A i zauważyłem ze shotgun jest potężniejszy , a co do roll (to jest chyba skok ze strzałem o ile sie nie myle ) to jest dalej jak było tak jest :D

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...