Skocz do zawartości

Diablo III - something is coming!


Sephi

Rekomendowane odpowiedzi

Gość szpic

Myślę nad przejściem Normala w HC, ale boję się pojedynczego laga czy zagapienia się... Najlepiej chyba cisnąć monkiem z runami pod survival i mnóstwem vitality.

 

a co daje nam granie na HC, wyłaczajac utrate postaci po zgonie ? sa jakies bonusy za ten tryb ?

kupe kasy.

jak ceny itemkow na HC to masakra.

Jak enigma kosztowala z 10zl na sc to na hc paredzisiat razy tyle

Odnośnik do komentarza

lol.

 

@sakiu chcesz razem polazic ktoregos razu? czy masz juz ekipe ;P

 

I co to za sciema z historia diablo podczas instalacji,ja nic nie mialem,tylko pasek postepu...

 

Na razie gram sam, bo nie mam za dużo czasu... nauka JP, praca, nauka.... praca i masterowanie tales of graces skutecznie zabierają mi prawie cały zasób czasu.... ale spoko jak będę bardziej dostępny to można pobiegać ;)

Odnośnik do komentarza

straszna lipa z tym niestety. weekend czlowiek ma pare minut zeby pograc i dupa zbita:/ nic to wiedzialem przeciez jak kupowalem gre ze potrzebne jest polaczenie non stop ale imo to duuuuuzy minus. Gra wciaga jak cholera (nie wiem moze to sentyment do D1 i D2) jednakze chcialbym zeby doszli do ladu z serwerami jak najszybciej. Wiadomo do ktorej potrwac ma ta przerwa?

Odnośnik do komentarza

Wczoraj chat mial super lag, dzisiaj rano achievementy nie działały, teraz nic, dobrze ze jeszcze jutro i pojutrze mam wolne, idę kupić żarcie na 2 dni i nie będę wychodził z domu z nadzieja ze będzie non stop dało się grac

 

 

 

aha, dostałem Book Of Cain książkę, bardzo ładna, polecam dla kolekcjonerów

https://www.facebook.com/media/set/?set=a.10150470811706641.359867.157102206640&type=3

Odnośnik do komentarza

a pisali ile im to zejdzie ? ;[

"Hello everyone,

 

I'm sorry but we don't have any further information yet, our networking team is working on it right now and are taking action to resolve the issue.

No ETA right now, but I'll let you know as soon as I get any more information on this."

 

 

 

http://eu.battle.net...993?page=24#476

Odnośnik do komentarza

a ja padam na sama mysl ze kupilem ta gre i dalem sie wydupczyc przez Blizz. Trzeba bylo poczekac troche czasu i dopiero jak zrobili by porzadek z serwerami to kupic. Jedno jest pewne. To moj ostatni tytul kupiony na premiere od Blizzarda. Jestem cholernie zniesmaczony i zastanawia mnie jedno czy jesli kupilem gre z stronki czy mam mozliwosc zrezygnowania z tranzakcji i zglosznia towaru jako niezgodnego z opisem/umowa (szerzenie nie czytalem tych cholernych umow przed zakupem tylko przekliklalem je). Caly tydzien zapowiada mi sie ostry zapierdziel w robocie i ten weekend to byla moja szansa na ciupanko w diabla. Damn you Bli33ard;)

Odnośnik do komentarza
Padam z geniuszy, którzy kupują na allegro klucze same po 259zł, a na battle.necie przy obecnym kursie gra kosztuje niecałe 220zł.
Nawet gdyby druga podana przez Ciebie cena była poprawna, to że niby kupowanie samego klucza gry za sporo ponad 200zł ma być jakimś większym przejawem geniuszu, czy coś?

 

Poczekaliby desperaci kilka dni, to by kupili ładne pudło, kiedy to sklepy już dostaną kolejną dostawę. W końcu tak czy inaczej rejestruje się to na koncie BNet. A tak co? Kupili klucz za ponad 200zł i sobie pograli przez weeke... oh, wait...

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...