Skocz do zawartości

Diablo III - something is coming!


Sephi

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Orzeszek87

Ogolnie mysle ze w diablo 3 nie oplaca sie grac postaciami ktore walcza wrecz :(

 

A widziałeś co odwala barbarzyńca z buildem na Double Tornado?

Toż to jakaś masakra

 

ale i tak kiepsko wypada przy dh który robi "crazy numbers"

Odnośnik do komentarza

Barb jest strasznie drogi w porównaniu z DH.

Dla mnie jakiś upgrade by móc się bezpiecznie bawić Tornadem to po około 5-10 mln+ per slot. DH potrafi sobie kupić itemy za 500k - 1mln per slot któe dają mu z miejsca 60k DPS, 40+k HP i resy na poziomie takim by nie dostać randomowego oneshota od czegoś co ma teleport.

 

 

Barb - klasa dla bogaczy i szczęściarzy.

DH - dla biedaków i pospólstwa.

Odnośnik do komentarza

Barb jest strasznie drogi w porównaniu z DH.

Dla mnie jakiś upgrade by móc się bezpiecznie bawić Tornadem to po około 5-10 mln+ per slot. DH potrafi sobie kupić itemy za 500k - 1mln per slot któe dają mu z miejsca 60k DPS, 40+k HP i resy na poziomie takim by nie dostać randomowego oneshota od czegoś co ma teleport.

 

 

Barb - klasa dla bogaczy i szczęściarzy.

DH - dla biedaków i pospólstwa.

 

Zartujesz ? Barbem mam tornado build za jakiś 1 mln i przeszedłem na luzie całe Inferno, 36k hp i dps, 400 resow bez shouta i styklo. Zeby nie bylo ze jade cenowo po kosztach, kumpel też się zamknął w żółtych itemkach za ~1,5 mln total, bronie które dają radę są mega tanie, a i innych spoko itemów jest teraz od cholery po 50k, kwestia tylko szukać na odpowiednim poziomie buyouta.

 

Bez przesady, drogo jest jak chcesz mieć best staty ever albo farmić jak szatan akt 3 i 4, ale żeby przejść to skromny milion, albo troszkę ponad w przypadku barba wystarczy. W przypadku dh, to żeby koksić dpsem na samego wepa musisz wydać jakieś krocie, a i tak to nie gwarantuje przejscia inferno imo.

Edytowane przez hay
Odnośnik do komentarza

Przejść, a farmić to różnica. I to spora. Na progresie giniesz często. Na farmie nie giniesz wcale i przechodzisz przez content jak przez masło.

 

 

 

Monk i Barb to zawsze były najdroższe klasy ze względu na to że obie to melee - musisz mieć DPS oraz surva. Co z tego że walniesz z WW/Tornada za 200k jak randomowy Quilback w rogu pokoju trafi Cię dwa razy i leżysz.bo napierdalają jak szalone.

Ile się słuchało swego czasu od ludzi (Gattz?) że mają na DH 15k HP, zero resów i masakrują wszystko. A content wtedy był znacznie trudniejszy. Zalety bycia ranged.

 

Gri mówi że nie może niczego pomijać. A co, ja barbem mogę pominąć STR, Vit, Resy, Crita etc? Brzmisz jak by wystarczył mi sam Vit i 3k DPS żeby wszystko niszczyć. Niestety to tak nie działa. Pod względem statów jesteśmy bardzo podobni jako melee. Potrzeba nam wszystkiego i raczej ciężko jest z czegoś zrezygnować.

 

Dwa: w necie sporo jest filmików typu typu "1 mln gold challenge" gdzie ludzie skupują sprzęt w całości poniżej 1 mln golda by móc grać w A1. Jak Wy chcecie farmić A3 lub A4 za taki budżet gdy ceny itemów w gold poszły tak bardzo w górę (bo się albo coś sprzedaje za gruuuuube miliony albo nie schodzi nawet za 10k golda).

 

 

 

Ja tam mega w tę grę nie jestem i doskonale zdaję sobie z tego sprawę, ale jestem gotów dać komukolwiek 1 mln golda, niech ogołoci swojego barba do zera, niech za tego golda co mu dam skupi sobie z AH nowy sprzęt i niech zacznie bezstresowo farmić akt 3 w dowolnym spocie.

Niech mi cały tenproces pokaże na streamie to wtedy przyznam mu rację, przyznam się do błędu i będę szczerze kajał za me słowa. Do tego czasu twierdzę że każdy kto uważa że Barb z minimalnym budżetem i luźną farmą w A3 jest normalną rzeczą nazwę jednym wielkim bullshietem.

Udowodnijcie mi jak słaby w tę grę jestem. Mówię całkiem poważnie.

Odnośnik do komentarza

Grigori, testowałeś może ten build u barba -> http://www.diablofan...-assault-build/ ?

 

Jeśli tak, to jak się sprawdza?

 

Na razie gram na tornadzie, ale taki build wydaje mi się ciekawszy no i jakieś dwuręczne mieczysko pasuje mi do barba jak mało co.

Edytowane przez TheAceOfSpades
Odnośnik do komentarza

@Gri

No niestety ale to nie jest tak, że sobie biegasz i mobki giną, bo jak Ci się kończy Fury po zbiciu elitkom 1/3 HP to owe elitki Cię zmasakrują zanim walniesz kilka bashy by znów się rozkręcic. Trza mieć tego crita i Crit damage jednak. A itemy z tym na drzewach nie rosną i tanie nie są. I nie mówię tu o Twoich itemach bo nawet nie klikałem profilu. Po prostu twierdze, że 1 mln nie jest kwota która pozwoli Ci farmić A3 na spokojnie. A1 tak, w A2 będzie pewnie ciężkawo, a A3 to będzie masakra. Głupi gem na Crita to minimum 100k wydatku w zależności który tier chcemy. Jak ktoś chce 100% gemy to one chyba po około 1 bańkę chodzą (aka cały "budżet").

 

 

I miast się kłócić to po prostu podziel się wiedzą i pokaż, że jest to faktycznie możliwe ze słabym gearem. Bo co nie spojrzę na profil ludzi w necie którzy mówią że tak grają to widzę tam minimim 35k DPS (przeważnie koło 45k) na czysto, crit chance 30% i więcej, crit damage tez jakieś 250% lub więcej - a nie jest to sprzęt słaby za 1 mln kasy.

Odnośnik do komentarza

ps: gemy 100% cryta kosztują 22 miliony atm, Panie "mądrzę się ile mogę, choć na bieżąco nie jestem od bety".

Byś umiał czytać to byś wiedział, że w betę nie grałem bo nie miałem do niej dostępu, więc owe wyolbrzymienie leży po całości ;p

Ale masz rację - koniec tej dysputy, bo Ty nie potrafisz dać grzecznej i pomocnej odpowiedzi gdy ktoś z szacunkiem pyta przyznając że jest mniej doświadczony, a jedynie potrafisz się mądrzyć i wywyższać wiedzą ;)

Moja wina gdy nie wierzyłem innym gdy tak mówili.

  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza

Diablo 3 ukończone, całe solo :D

 

Wczoraj skończyłem

 

Tak patrzę, że około 6 minuty mi się źle w vegas ścieżka nałożyła i jest lekki przeskok o 0.5 sekundy :S

Grałem buildem pod nabijanie nefalemów stąd Diablo biję tylko w sumie jednym atakiem.

 

PS: nic nie dropnął specjalnego.... nawet jednej legendy :/

Odnośnik do komentarza

Greetings

It has come to our attention that your account is involved in illegal transactions. As you may not be aware of, this conflicts with the EULA and Terms of Agreement.

Terms of Use: (http://www.worldofwarcraft.com/legal/termsofuse.html).

It will be ongoing for further investigation by Blizzard Entertainment's employees.

If you wish to not get your account suspended you should immediately verify your account ownership.

You must complete the steps below to secure the account and your computer.

STEP 1: ACCOUNT INVESTIGATION

We now provide a secure website for you to verify that you have taken the appropriate steps to secure the account, your computer, and your email address.

Click on the link below to verify your e-mail address of the Battle.net account:

https://www.battle.net/account/d3/login-support.html

If you can’t click the link above, copy and paste the entire URL into your browser.

STEP 2: VERIFY YOUR SUBMISSION WAS RECEIVED

We will contact you with further instructions once we have received and processed your submission. If you do not receive a reply within 48 hours of submitting this form, please resend it from the address listed above.

Please be aware that if unauthorized access to this account, it may lead to further action against the account.

We understand that these policies may seem harsh, but they are in place to ensure that every player is able to enjoy their time in game. Thank you for respecting our position.

 

Please do not reply to this email as you will receive an automated response.

Regards,

Thary

Account Administration Team

Blizzard Entertainment 2012

 

lol a konto nietkniete lezy xD

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...