Skocz do zawartości

Diablo III - something is coming!


Sephi

Rekomendowane odpowiedzi

Inflacja + lepszy drop + dupe'owanie itemów + boty. Wbrew obiegowej opinii marudów na battle.net widzę zdecydowanie więcej lepszych itemów na AH. Mój kumpel co ma 130k dpsu swoim barbem wydał na niego chyba z 30-40kk. Jak dla mnie nastąpiło przesycenie rynku i jedynym sposobem na jego rozładowanie jest poprawienie legendarnych itemów (znowu) i wprowadzenie nowych elementów ekwipunku.

Edytowane przez Kymel
Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Jay Wilson odchodzi z ekipy Diablo 3.

http://us.battle.net/d3/en/forum/topic/7592242994#1

 

Czyżby w Blizzardzie w końcu zorientowali się, że ten pan był złym wyborem?

Ode mnie dostaje słynne "Fuck that looser", mam nadzieję, że nie będzie maczał palców w niczym istotnym.

 

Aha. PTR z patchem 1.0.7 wprowadzającym PvP już jest i działa.

Odnośnik do komentarza

Jay Wilson odchodzi z ekipy Diablo 3.

http://us.battle.net...ic/7592242994#1

 

Czyżby w Blizzardzie w końcu zorientowali się, że ten pan był złym wyborem?

Ode mnie dostaje słynne "Fuck that looser", mam nadzieję, że nie będzie maczał palców w niczym istotnym.

 

Aha. PTR z patchem 1.0.7 wprowadzającym PvP już jest i działa.

Coz, teraz po tym jak juz fala krytyki opadla... to moga delikanie bokiem przyznac sie do bledu i wypierdzielic goscia, ktory z dobrej gry zrobil (pipi). A to wszystko pod przykrywka "sam odszedlem".

Good riddance!

Odnośnik do komentarza

Wystarczy, że najpierw zrównają tą grę z D2 pod względem contentu i replayability, bo tego co zrobił Wilson z tą grą nie da się opisać bez używania niecenzuralnych epitetów.

 

Jego "odejście" to dobry znak i szansa na uratowanie tej gry... Ale imo nie stanie się to prędzej jak za min. rok - razem z wyjściem dodatku.

Mam nadzieję, że open beta PoE zmobilizuje ich do znalezienia sensownego człowieka na jego stanowisko i że wezmą się ostro do roboty.

Odnośnik do komentarza

Niemożliwością jest przerobienie tej gry na obraz dwójki, poza tym nie widzę takiej potrzeby. Każda część serii Diabolo była inna, miała swoją unikalną tożsamość - z trójką miało być podobnie. Szkoda jedynie, że najmłodszy braciszek diabelskiej trójcy urodził się upośledzony (w sumie nic dziwnego, powstawał w wyjątkowych bólach). Nam pozostaje jedynie pogodzić się z tym faktem, a następnie odpowiedzieć sobie na podstawowe pytanie: czy chcemy grać, czy nie? Ja już jakiś czas temu podjąłem decyzję.

 

Patrzcie, co ostatnio znalazłem ;)

 

20130117362.jpg

Odnośnik do komentarza

Niemożliwością jest przerobienie tej gry na obraz dwójki, poza tym nie widzę takiej potrzeby. Każda część serii Diabolo była inna, miała swoją unikalną tożsamość - z trójką miało być podobnie. Szkoda jedynie, że najmłodszy braciszek diabelskiej trójcy urodził się upośledzony (w sumie nic dziwnego, powstawał w wyjątkowych bólach). Nam pozostaje jedynie pogodzić się z tym faktem, a następnie odpowiedzieć sobie na podstawowe pytanie: czy chcemy grać, czy nie? Ja już jakiś czas temu podjąłem decyzję.

 

 

Kto mówi o przerobieniu jej na obraz dwójki?

 

D2 to nic innego jak ulepszone D1. Zawiera wszystko to co oryginał, plus masę nowych rzeczy.

 

Gdyby D3 w dniu premiery było tym, za co ludzie kochają D2:LoD 1.13, wzbogaconym o nowe rozwiązania, oprawę itd, to byłby prawdopodobnie najlepszym h&s w historii gier, może nawet jedną z najlepszych gier w ogóle.

 

To co dostaliśmy wygląda jak niedokończona beta, D2 po totalnej kastracji. Moje odczucia po grze w D3 to "taki Torchlight z obszerniejszą fabuła". A ta gra wiała nudą po 2 godzinach. Autentycznie, miałem wrażenie że więcej czasu i pieniędzy poszło na tworzenie wstawek filmowych i nagrywaniu gadek między followersami, niż na gameplay.

 

Pierwsze co zrobiłem po skończeniu D3 na normalu to instalacja D2, i rozpoczęcie gry od nowa. I do dziś nie mogę uwierzyć, jak można tak spieprzyć grę legendę, i wydymać miliony fanów bez mydła, udając przy tym że nic się nie stało.

 

Stąd powszechna radość w związku z wywaleniem J.W. - odżyła w ludziach nadzieja na to, że kiedyś D3 będzie tym, czym powinno być od samego początku, czyli następcą D2.

Odnośnik do komentarza

Gram od samej premiery i na prawdę jestem bardzo bliski sprzedaży konta.W d2 grałem latami,a to co zaserwowali w d3 to porażka.Tylko nadzieja,że coś w końcu poprawia mnie jeszcze trzyma przy tej grze,ale sądząc po zapowiedzi patcha 1.0.7 to robią wielką kupę dalej.Jedyna dobra zmiana to zwiększenie exp na rożnych MP,bo nie oszukujmy się,100 paragon to żadne osiągnięcie,wystarczy nie mieć życia,grac po 17h dziennie na mp0 i w koło powtarzać to samo.Zmiany jakie wprowadzili dla mnicha,tak szumnie zapowiadane to po prostu zwiększenie obrażeń umiejętności,których i tak nikt nie będzie używał.Miały być poprawione pasywy,przemodelowane skille,a oni po prostu zwiększyli dmg bezużytecznych skili.Świetna robota.Dali niby jakieś nowe plany do craftu,z tym,że i tak zrobienie przedmiotu wartego cokolwiek sprawi,że i tak nie będzie opłacało się craftować,bo lepiej farmić,szansa na coś dobrego będzie taka sama.Nowe klejnoty kosztujące 120 milionów - nie wiem komu to potrzebne,może ludziom takim jak kripp,lub moldran,którzy dla 10% więcej crita są w stanie spokojnie tyle wydać.To jest chore,do tego wyjęcie klejnotu kosztuje 5 baniek.No chyba kogoś po(pipi)ało.Od początku gry nie potrafią wprowadzić możliwości porównywania itemów i zmian dps na AH,a wprowadzają jakieś durnoty.Szkoda gadać.Bronie dwuręczne jak były bezużyteczne tak są dalej,wyjątek to skorn chyba jedynie.

Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...

 

Diablo III logs around 1 million unique players per day, former game director Jay Wilson revealed today during a Game Developers Conference panel titled "Shout at the Devil: The Making of Diablo III."

 

 

Wilson also noted that over 3 million unique gamers play Diablo III every month. After spending six years on Diablo III, Wilson announced in January that he is transferring to a new team within Blizzard Entertainment.

 

As of December 31, Diablo III has sold in (that is, shipped) 12 million copies.

 

The Diablo III player base is likely to grow in the time ahead, as the dungeon crawler is headed to the PlayStation 3 and PlayStation 4 with offline play and four-player split-screen support.

 

Also during his talk today, Wilson admitted that Diablo III's auction houses--both real-money and in-game--have negatively impacted the game. Though 50 percent of all players make use of the auction houses, Wilson explained that making real-world money has become more of a motivating factor for players than killing Diablo. He said the team at Blizzard is working to remedy the situation, though nothing specific was mentioned.

http://www.gamespot.com/events/gdc-2013/story.html?sid=6406151

 

Tia... z czego 5 "graczy" z tego 1mln to boty mojego jednego kolegi... ciekawe jak sie Bot vs Gracz % uklada :P.

 

Fajnie, ze przyznali sie do bledu. Moze D4 nie popelni tych samych...

 

ps. Shipped != sold lolol.

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...
  • 2 tygodnie później...
Gość Orzeszek

nie rozkminiam tej gry, mam 450mf ani jednogo dropa legendary przez 2 diablo runy, druga postać 113mf dwie legendy w 5 minut które moge wymienić w swoim ekwipunku T_T nie mam siły do tej gry

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...
  • 1 miesiąc temu...
Gość Orzeszek

podbijam, gra w to ktoś jeszcze na forumku? Xd, miętle nowe postacie ktorych nawet nie ograłem, zaczynam od zera barbem i juz nabiłem 38lvl czarodziejem, jak cos potrzebuje taxi :P

Edytowane przez Orzeszek
Odnośnik do komentarza
Gość Orzeszek

to samo, a ty nie sprzedałeś konta z tym swoim wykoksowanym mnichem?

 

za dużo gier mam na koncie :( wsyztskie starcrafty diabolosy warcrafty world of warcrafty, żal sprzedac.

 

a w starcrafta tez chętnie pogram jak coś.

Edytowane przez Orzeszek
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...