Skocz do zawartości

Battlefield Heroes


Scorp1on

Rekomendowane odpowiedzi

Gram od jakiegoś czasu ale strasznie denerwuje mnie to że wszystkie ubrania są za prawdziwe pieniądze ( i to nie małe ). Dla grających za darmo są tylko jakieś sweterki, byle jaki mundur i tylko na lipiec - ubranie Jacksona.

 

 

Tak mi się teraz przypomniało ;)

 

ciuchy.jpg

Odnośnik do komentarza

Tak, ja takich nie spotykam. No chyba że są tak daremni że nie potrafią z nich korzystać XD Bo jakoś ownuje wszystko zawsze ;)

 

Kiedy ty robiłeś ten screenshot bo jak teraz wchodzę na grę to nie widzę czegoś takiego.

 

 

Bo ciuchy odblokowują się wraz ze wzrostem lvl postaci ;)

Odnośnik do komentarza
O, ja nie wiedział. mam nadzieje że zrobili coś z tymi aimbotami i innymi hackami od tego czasu.

czasem sie jakis trafi, wtedy najlepiej go nagrac i wyjsc z gry.

 

Tak, ja takich nie spotykam. No chyba że są tak daremni że nie potrafią z nich korzystać XD Bo jakoś ownuje wszystko zawsze ;)

tak, juz widze jak zabijasz commando ktory z drugiego konca mapy sprzedaje Ci dwa szybkie headshoty

Odnośnik do komentarza

Zdobywanie flag polega na podbiegnięciu do niej i poczekaniu aż wjedzie na górę ;) Zdobywa się ją po to żeby uzyskać przewagę. Im większa różnica we flagach pomiędzy Twoim teamem a przeciwnika, tym mniej musicie zabić. Jeśli jest remis we flagach to 1kill= -1pkt w puli przeciwnika. Im więcej flag tym więcej punktów z puli traci przeciwnik za śmierć. Nie wiem jak to inaczej powiedzieć ;)

 

Wygrywasz jeśli Twojemu teamowi zostaną punkty a skończą się one przeciwnikowi ;)

 

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

mam problem, ściągnąłem dzisiaj tego battlefield`a ale mam problem przy wejściu na server. Wyskakuje error 'disconnect (15)'

Na stronie jest opisany ten problem ale na wczoraj jest update z fix`em tego czegoś :(

Pomoże ktoś? ;)

Odnośnik do komentarza
  • 4 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...