Skocz do zawartości

Wasze kolekcje gier na wszystkie platformy


Rekomendowane odpowiedzi

Gratuluje Guernica.  Świetna kolekcja na DS, dużo rzadkich jRPG...

Skorzystam z okazji i pokażę swoją. Generalnie mam prawie wszystko co chciałem (kilka gier w przypływie głupoty sprzedałem, m.in. dwie Castlevanie i czwartego Dragon Questa) do szczęścia brakuje mi jedynie Strange Journey, którą zamierzam kupić niebawem.

t1y2.jpg

1t4w.jpg

 

Edytowane przez Dajzner
  • Plusik 4
Odnośnik do komentarza

To devil survivor jakos mnie na gameplayach nie przekonuje, moze ogram pirata i jak sie wkrece to kupie, kingdom hearts z ds jakos mi nie podeszlo, sprzet byl za slaby na ta gre.

Infinite space mnie kosztowalo najwiecej, chce jeszcze dorwac super robot taisen endless frontier, ale ok 60-70 dolcow, moze w przyszlosci sciagne sobie z usa.

Odnośnik do komentarza

Dave z ciekawości jak jedynkę Suikodena ogrywałeś na PSX to wtedy już władałeś tak anglikiem, że rozumiałeś co i jak czy jakiś opis w łapach i słownik?

 

Wtedy juz rozumialem, FF7 bylo moja pierwsza gra RPG i przy niej faktycznie siedzialem ze slownikiem :)

Pamietam, ze w tym samym czasie wyszedl Duke Nukem na PSX i mialem zagwostke co wziac. 2 h krecilem sie po empiku zanim podjalem ostateczna dezycje.

Dobrze zrobilem, teraz sobie mysle, ze ten wybor uksztaltowal mnie w duzym stopniu jako gracza.

 

Suikodena ogralem dopiero 2 lata po tym jak Mazzeo dowiedzial sie o istnieniu PSX, a FF7 lyknalem na premiere. Rok wczesniej zaczalem ogrywac Suikodena 2, z ktorego wycisnalem wszystko co sie dalo.

 

Ciesze sie, ze mam wszystkie Suikodeny, 1 i 2 to biale kruki, od lat nie do dostania w Polsce. SIII wyszedl po ANG tylko w ntsc i w europie jest trudno dostepny (akurat jest teraz pierwszy raz od lat na allegro w smiesznie niskiej cenie - polecam nawet na pozniejsza odsprzedaz).

IV i V mozna dostac od jakiegos czasu na A.

Edytowane przez Dave Czezky
Odnośnik do komentarza

Co bylo wczesniej takiego dobrego oprocz suikodena?

Chrono Trigger, FF6? Na czym w nie grales?

W crpg nie gram, bo mi nie siedza ze wzgkedu na to ze sa nudne (oprocz DC ale to inna nieco bajka).

Edytowane przez Dave Czezky
Odnośnik do komentarza
Gość DonSterydo

Pamiętam jak dorwałem FF7 na PC. Niestety nie miałem ostatniej płyty, ale wymaksowałem wszystkie postaci na 99 lv licząc, że kiedyś dorwę brakujący CD. Jak już udało mi się zgrać, to się okazało, że na tej płycie jest jedynie finalna potyczka, a ja napaliłem się jak szczerbaty na suchary na kolejne kilkanaście godzin gry XD

Edytowane przez DonSterydo
  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza
Gość DonSterydo

Panowie, nie gadać tylko zdjęcia wrzucać :) Jak dokupię brakujące części Batmana i Metro, to też zrobię update zbiorów. Obok siebie pełne zestawy Gears of War, Dead Space, Bioshock, Mass Effect i Halo prezentują się bardzo mile dla oka :)

Odnośnik do komentarza

Gracie w to czy tylko kolekcjonerka? Ja biore tylko to co mnie interesuje. 50 gier na ds'a mi się uzbierało, sporo z tego to jrpg, do tego dochodza nowosci, nie wiem kiedy to przejde.

 

Musze powiedzieć ze dla wielu powodów lubię kolekcjonować, próbuje ograć wszystko co posiadam, niektóre gry czekają na leprze dni poprostu, chciałbym kiedyś pokazać dziecia jak je będę miał, jak to się grało x lat temu itp,itd

 

 

Panowie, nie gadać tylko zdjęcia wrzucać :) Jak dokupię brakujące części Batmana i Metro, to też zrobię update zbiorów. Obok siebie pełne zestawy Gears of War, Dead Space, Bioshock, Mass Effect i Halo prezentują się bardzo mile dla oka :)

 

No mój ostatni update byl w listopadzie (link: http://www.psxextreme.info/topic/60518-wasze-kolekcje-gier-na-wszystkie-platformy/page-31?do=findComment&comment=2946868 )

Wiec jeszcze poczekam trochę :)

Odnośnik do komentarza

Gracie w to czy tylko kolekcjonerka? Ja biore tylko to co mnie interesuje. 50 gier na ds'a mi się uzbierało, sporo z tego to jrpg, do tego dochodza nowosci, nie wiem kiedy to przejde.

 

No wlasnie to wszystko sa gry, ktore mnie interesowaly bo kupuje tylko takie. Nie kolekcjonuje tylko po to zeby zbierac bo to bez sensu - zreszta zberanie to nie kolekcjonerstwo.

W mojej kolekcji mam tylko gry, ktore mi sie podobaly - chcialem je miec zeby grac, a nie tylko po to zeby je miec.

Edytowane przez saptis
Odnośnik do komentarza
Gość DonSterydo

 

Gracie w to czy tylko kolekcjonerka? Ja biore tylko to co mnie interesuje. 50 gier na ds'a mi się uzbierało, sporo z tego to jrpg, do tego dochodza nowosci, nie wiem kiedy to przejde.

 

Musze powiedzieć ze dla wielu powodów lubię kolekcjonować, próbuje ograć wszystko co posiadam, niektóre gry czekają na leprze dni poprostu, chciałbym kiedyś pokazać dziecia jak je będę miał, jak to się grało x lat temu itp,itd

 

 

Panowie, nie gadać tylko zdjęcia wrzucać :) Jak dokupię brakujące części Batmana i Metro, to też zrobię update zbiorów. Obok siebie pełne zestawy Gears of War, Dead Space, Bioshock, Mass Effect i Halo prezentują się bardzo mile dla oka :)

 

No mój ostatni update byl w listopadzie (link: http://www.psxextreme.info/topic/60518-wasze-kolekcje-gier-na-wszystkie-platformy/page-31?do=findComment&comment=2946868 )

Wiec jeszcze poczekam trochę :)

 

 

Świetny zestaw - w tym dwie najlepsze w historii gry na PS2 :)

Odnośnik do komentarza
Gość DonSterydo

Z tym kupowaniem więcej niż się gra to problem jest taki, że człowiekowi dużo gier się podoba i jest wiele promocji. W tym miesiącu po zakupie Infinite i Rising miałem już sobie odpuścić, ale wtedy znalazłem na Allegro aukcję Dead Space 3 (nówki, folie, plomby) po 40 zł. I jak miałem nie kupić :P Co chwilę tak jest i później backlog rośnie. Ale wszystko się ogra prędzej czy później.

Odnośnik do komentarza

Z tym kupowaniem więcej niż się gra to problem jest taki, że człowiekowi dużo gier się podoba i jest wiele promocji. W tym miesiącu po zakupie Infinite i Rising miałem już sobie odpuścić, ale wtedy znalazłem na Allegro aukcję Dead Space 3 (nówki, folie, plomby) po 40 zł. I jak miałem nie kupić :P Co chwilę tak jest i później backlog rośnie. Ale wszystko się ogra prędzej czy później.

Mam dokładnie tak samo i też sobie to podobnie tłumaczę, że na każdy tytuł przyjdzie właściwy czas do ogrania. Szkoda, że niektóre już leżą po parę lat zaczęte bądź wcale nie ruszone :/

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...