Skocz do zawartości

Wasze kolekcje gier na wszystkie platformy


Rekomendowane odpowiedzi

Robię porządki i cyknąłem fotkę poglądową. Na zdjęciu brakuje, z tego co pamiętam, Alan Wake, Conviction, Uncharted 2 i 3, Heroes 3 i Spellforce. Zauważyłem, że przez ostatnie dwa lata przyhamowałem z pudełkami i sporo przybyło gier z cyfrowej dystrybucji, łącznie coś ok. 70.

 

312cq3a.jpg

 

Zdecydowanie najładniej prezentują sie opakowania ps2 w takiej kolekcji. Az chce sie zbierać. I co? Ze niby dystrybucja cyfrowa kur.wa ma? MÓWIMY NIE PANIE PREMIERZE

Odnośnik do komentarza
Pierwszy xbox cóż za dizajn. Brakuje tylko jakiegoś wystającego hamburgera i głowy lincolna.

 

 

Zawsze mi się podobał. Taka cegła, raw power, nie siląca się na elegancję, tylko na czystą moc.

 

^up, chylę czoła przed twym gustem. Seria Soulsów, seria Disgaea i oba Okami (jeszcze jap. wersja PS3 by się przydała bo ma ang. napisy) no i Vakyria Chronicles. Najs.

Odnośnik do komentarza

Właśnie miałem zapytać jaki procent tych wszystkich RPGów udało Ci się ukończyć. Tyle życia by musiało na to wszystko pójść...

 

Ring of Red wypatrzyłem. Kurde, świetny koncept miała ta gra, a jakoś nigdy nie mogłem się zmusić do jej ukończenia, głównie przez ślamazarne tempo rozgrywki. W moim PS2 działa już tylko dysk twardy, napęd zdechł, ale może na emulatorze odpalę kiedyś i nadrobię zaległości.

 

PS. Ta okładka Neptunii to aby nie koliduje z polskim prawem? :P

Odnośnik do komentarza

Figaro a jak ty masz to wszystko podłączone. Masz dwa tv w pokoju/salonie, crt i coś nowszego?

 

Obecnie mam tylko CRT i na nim gram. Ogromna listwa, konsole ładnie na półce pod TV i się jakoś kręci. Jedynie PS3 czasem odłączam i idę do drugiego pokoju z plazmą, ale głównie gram na kineskopowcu.

Odnośnik do komentarza

Właśnie miałem zapytać jaki procent tych wszystkich RPGów udało Ci się ukończyć. Tyle życia by musiało na to wszystko pójść...

 

Ring of Red wypatrzyłem. Kurde, świetny koncept miała ta gra, a jakoś nigdy nie mogłem się zmusić do jej ukończenia, głównie przez ślamazarne tempo rozgrywki. W moim PS2 działa już tylko dysk twardy, napęd zdechł, ale może na emulatorze odpalę kiedyś i nadrobię zaległości.

 

PS. Ta okładka Neptunii to aby nie koliduje z polskim prawem? :P

 

Jakos z 30% :D Zbieram gry do emerytury. Patrzac na jej wysokosc bede musial tylko odkładać na prąd, a marzy mi sie spokojna starość, jesienny wieczór, emeryci wracają oglądać teleturnieje w TV a ja otwieram magiczna szafke z retro RPG i mysle w co tu zagrac w moich okularkach -40 diopli. Chociaz do tego czasu pewnie tylko konsole nintendo beda jeszcze jako tako działać :sorcerer:

 

Ring of Red swietny tytuł, mocno niedoceniona gra.

 

Mozliwe ze koliduje ;)

 

@Afroman tego FFT i sword of mana to skads kojarze :D

Odnośnik do komentarza

Velsu jako giga fan jrpg wielki szacun za kolekcje, praktycznie wszystkie warte ogrania jrpg posiadasz (choc karny jezyk za brak trylogii xenosaga) w tym kilkanascie bialych krokow. Za pare lat ta kolekcja bedzie warta krocie. Ehhh szkoda, ze w czasach kiedy nalogowo konczylem jrpg jeden po drugim na psx i ps2 nawet przez mysl mi nie przyszloby grac czy zbierac ogyginaly :( czlowiek byl mlody, biedny i glupi

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...