Skocz do zawartości

Wasze kolekcje gier na wszystkie platformy


Rekomendowane odpowiedzi

To tak jak ja. Za czasów PSx'a byłem zakochany w jrpg. Nie było nawet u mnie opcji kupowania oryginałów. Niektóre z tych perełek osiągają dziś bajońskie ceny. Jakiś czas temu obserwowałem na aukcjach Legend of Mana ( :wub: ). Cena do 300 zeta. Ale przynajmniej ostatnio pojawiło się parę sztuk FFIX za stówkę - może się skuszę.

Edytowane przez Nemesis
Odnośnik do komentarza

Velsu jako giga fan jrpg wielki szacun za kolekcje, praktycznie wszystkie warte ogrania jrpg posiadasz (choc karny jezyk za brak trylogii xenosaga) w tym kilkanascie bialych krokow. Za pare lat ta kolekcja bedzie warta krocie. Ehhh szkoda, ze w czasach kiedy nalogowo konczylem jrpg jeden po drugim na psx i ps2 nawet przez mysl mi nie przyszloby grac czy zbierac ogyginaly :( czlowiek byl mlody, biedny i glupi

 

Dzieki. Ja tez w swoim zyciu nieslusznie sprzedalem daaawno temu albo wymienilem na inne ciekawe tytuly. Taki Suikoden II dzisiaj ladnie lata a ja go zamienilem za GTA <facepalm>

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Dawno nic nie wrzucałem, więc pokażę moją mini-kolekcję 3DSową. Do pełni szczęścia brakuje mi wielu tytułów (Dragon Quest VII, Zeldy, NSMB2...), ale pracuję nad tym :).

 

 

 

nRAt59dl.jpg

 

 

 

Z tygodnia na tydzień utwierdzam się w przekonaniu, że Nintendo jest najbardziej konsolową firmą na rynku. Przynajmniej 90% biblioteki nie jest dostępna na PC...

  • Plusik 9
Odnośnik do komentarza

Z tygodnia na tydzień utwierdzam się w przekonaniu, że Nintendo jest najbardziej konsolową firmą na rynku.

Tak konsolową, że do dziś tkwią w przekonaniu, że konsola przenośna na kartridże potrzebuje region locka...

 

Widzę na zdjęciu jedną grę w wydaniu US. Masz dwa 3DSy czy jak?

Odnośnik do komentarza

Za to powinny im się należeć tęgie baty.

 

Code of Princess było kupione na zapas - miałem zamiar kupić amerykańską konsolkę i pewnie w końcu to zrobię, ale póki co nie mogę się uporać z tym co mam na Vitę/3DSa więc czekam aż wyeliminuję lwią część zaległości.

Odnośnik do komentarza

Brave Story?

Śliczna grafika, ale fabuła rozczarowuje i gra szybko się nudzi.... (właśnie przypominało mi się skąd ją mam).

Ze swojej strony polecam widoczną na zdjęciu CRUSH (połączenie gry logicznej z platformówką, gdzie sedno zabawy, stanowi przeskakiwanie pomiędzy 3D a 2D); prawdziwa perełka;nie rozumiem dlaczego jest tak mało popularna.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...