Skocz do zawartości

Wasze kolekcje gier na wszystkie platformy


Rekomendowane odpowiedzi

Specjalnie rozbil na 2 posty zeby wiecej plusow zlapac.

 

Omg wangan midnight! Do want :(

 

Ja tez na dniach musze odkurzyc szafke to pokaze kolekcje gierek NDS i update ostatnich zakupow.

 

Nie ma trofeów.

Swoją drogą okrutny zawód, spodziewałem się konwersji z arcade, a to zupełnie inna gra, z zupełnie innym modelem jazdy.

Odnośnik do komentarza

Te finale to Japonki, mozna je nabyc juz od 18zl, full zestaw, mint itp. Ale prezentuja sie zacnie.

 

Jak jesteś na miejscu to tak. Przez internet trzeba liczyć minimum sześć dyszek.

Swoją drogą patrzę na jakość tych fotek i aż się chyba zainteresuję jakąś lustrzanką, bo na moim gównianym kompakcie kupionym w 2006 za trzy stówki nic nie widać.

Edytowane przez ping
Odnośnik do komentarza

Labtec - bardzo fajna kolekcja !

Dlaczego kilka gier na Wii U jest jeszcze w folii ? - pewnie nie masz czasu na ogranie wszystkiego.

 

Super wyszly te zdjecia tak w ogole.

 

Dziekuje bardzo, własnie brak czasu wiec juz mi nawet troche zal kupować więcej gier tylko żeby na polce ladnie wygladaly

 

 

No wlasnie Labtec jak robiles te zdjecia, to jakis specjalny tryb makro czy po prostu jakis efekt bokeh dla tla.

 

 

Lustrzanka +  jasne szkiełko daje taki efekt (canon 50mm f/1.8 kosztujące max 400zl nowka)

Odnośnik do komentarza
Gość DonSterydo

 

Labtec - bardzo fajna kolekcja !

Dlaczego kilka gier na Wii U jest jeszcze w folii ? - pewnie nie masz czasu na ogranie wszystkiego.

 

Super wyszly te zdjecia tak w ogole.

 

Dziekuje bardzo, własnie brak czasu wiec juz mi nawet troche zal kupować więcej gier tylko żeby na polce ladnie wygladaly

 

 

Znam ten dylemat. Dobrych gier wychodzi sporo, a w sytuacji gdy nieraz z jedną człowiek potrafi siedzieć nawet kilkadziesiąt godzin i masa innych leży, to przy zakupie kolejnych gier pojawiają się wręcz wyrzuty sumienia :confused:

 

Tak czy siak - kolekcja kozak. No i bardzo ładne fotki.

Edytowane przez DonSterydo
Odnośnik do komentarza

W gralni przez ostatnie półtorej roku nie miałem światła 'górnego', bo żyrandol palił żarówki. Dopiero kilka dni temu ogarnąłem temat (true story!).

 

Z drugiej strony moją imitacją smartfona nawet przy studyjnym oświetleniu nie zrobisz dobrych zdjęć. Mam telefon, który rok temu kupiłem za 200zł, a wykonanie jakiejkolwiek prostej operacji, chociażby napisanie SMSa graniczy z cudem (piszę szybciej, niż to gó.wno renderuje tekst).

 

 

 

Nokia-Lumia-610-Review-03.jpg

 

 

  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...
Gość DonSterydo

Już myślałem,że Ping wrzucił foty części swojej kolekcji no ale się znów przeliczyłem.

Ale i tak kolekcja Platinum Games się świetnie prezentuje.Brakuje tylko Wondrerful101, Infinite Space i byłby komplet.

 

Obejrzałem sobie w nocy launch trailer, rzuciłem okiem co Destructoid o grze pisał, obejrzałem jakiś gameplay i . . . damn you Nintendo, zabawa z WiiU robi się zbyt kosztowna :P

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...