Skocz do zawartości

Wasze kolekcje gier na wszystkie platformy


Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 miesiące temu...

Nikt nic nie wrzuca to pokażę swoje siódemki.

 

Większość wydań FFVII anglo/japońskojęzycznych. Czekam na remake. Najfajniejsze wydanie to chyba International, bo zawiera dodatkową płytę będącą swoistym kompendium - można przejrzeć statsy każdego potworka, zwiedzić każde miejsce na mapie, dowiedzieć się jakie itemy są gdzie poukrywane... Coś pięknego, szkoda że nie dorzucili tego do wydań EU/US :).

 

uhVXgms.jpg

Ekstra to wydanie z dodatkowym bajerami (rozumiem, że to z niebieska okładką) ale podobne rzeczy w zachodnich wersjach gier można było uzyskać dzięki kodom na GameSharka (ff7 i 8).

Odnośnik do komentarza

zt9atg.jpg

2mzdxcl.jpg16k9da0.jpg

 

Jak ja to przeoczyłem :obama::banderas::ohboy:

 

Piekna kolekcja. Posiadasz 3 gry których nie mam i za cholere nie moge namierzyc w normalnej cenie/od kogos kto wysyła ale widze ze musza sie tym zajac. Moze ja tez niedlugo wrzuce swoja obecna kolekcje ds/3ds :)

 

@ping

 

To musisz teraz te wszystkie finale przejsc, tyle razy ile ich masz :reggie:

Edytowane przez Velius
  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza

@ciwa22

 

Nie do końca, przez gamesharka można było do debug menu wskoczyć w wielu grach Square, ale na tej płytce jest zupełnie inny content :). Swoją drogą wersja International ma różne bug fixy, które dopiero zostały ogarnięte przy okazji wydania anglojęzycznej wersji. Premierowy japoniec różni się kilkoma drobiazgami od tego, co dostaliśmy my (weaponów niektórych na przykład nie ma)

 

http://finalfantasy.wikia.com/wiki/Final_Fantasy_VII/Version_Differences

 

@Velius

 

Kupiłem wersję na PS4 w weekend. Gram i jest SZTYWNいUTKO :kaz:

Edytowane przez ping
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Te big boxy mają swój niepowtarzalny urok.

Pamiętam jak kupiłem Silent Hill 3 na PC w takim pudle. Otwieram go, a tam wala się instrukcja i płytka w jewel case bez żadnego zabezpieczenia w postaci pianki/styropianu czy tym podobnej rzeczy. Najmilej wspominam Half Life Generation z kubkiem. 4płytki z podstawką dodatkami i modami,fajne klimatyczne pudło i kubeczek. To była jedna z naszych pierwszych oryginalnych gier jakie kupiliśmy z bratem na naszego pierwszego blaszaka. Piękne czasy.

Edytowane przez Paliodor
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Nie wyjeżdżam. Jestem no-lifem bez przyjaciół i siedzę święta w domu. ;)

 

Poza tym to głównie 'bezwartościowe' starocie. Teraz wszystkie fajne dzieciaki grajo w jakieś fallauty, girsy, kody i remastery remasterów.

Edytowane przez Suavek
Odnośnik do komentarza

Suavoj jaka PETARDA  :obama:

 

Widząc takie zdjęcia uświadamiam sobie, że większość moich perełek nie wychodzi poza szereg, bo trzymam je między 'normalnymi' grami i brak efektu wow :frog:

 

ano najwazniejsza jest  S E G R E G A C J A

 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...