Skocz do zawartości

Wasze kolekcje gier na wszystkie platformy


Rekomendowane odpowiedzi

 

zt9atg.jpg

2mzdxcl.jpg16k9da0.jpg

 

Jak ja to przeoczyłem :obama::banderas::ohboy:

 

Piekna kolekcja. Posiadasz 3 gry których nie mam i za cholere nie moge namierzyc w normalnej cenie/od kogos kto wysyła ale widze ze musza sie tym zajac. Moze ja tez niedlugo wrzuce swoja obecna kolekcje ds/3ds :)

 

@ping

 

To musisz teraz te wszystkie finale przejsc, tyle razy ile ich masz :reggie:

 

O jakich grach mowisz kolego?

Odnośnik do komentarza

 

 

 

 

Jak ja to przeoczyłem :obama::banderas::ohboy:

 

Piekna kolekcja. Posiadasz 3 gry których nie mam i za cholere nie moge namierzyc w normalnej cenie/od kogos kto wysyła ale widze ze musza sie tym zajac. Moze ja tez niedlugo wrzuce swoja obecna kolekcje ds/3ds :)

 

@ping

 

To musisz teraz te wszystkie finale przejsc, tyle razy ile ich masz :reggie:

 

O jakich grach mowisz kolego?

 

 

Dragon Ball Z Goku Densetsu (ale juz mam na oku)

Digimon Dusk (nie dam 200zl + 50zl wysylka :reggie: )

River City Soccer hooligans - nie moge tego NIGDZIE namierzyc zeby ktos za ludzka cene to wyslal tutaj

Odnośnik do komentarza

Sorry za hosting, ale imgur odmawia posłuszeństwa.

Moja wciąż bardzo niekompletna kolekcja ulubionej serii ostatnich lat:

 

6ce697451676754.jpg

7fa63b451676734.jpg

 

Wciąż brakuje 1+2 HD (mam w digitalu), 1 PAL + NTSC-U, 2 NTSC-U + NTSC-J, amerykańskich wersji na PS3, wydania PS3 The Best trójki (osobny trophy set), Kurohyou 2, Ishina na PS3/PS4 (sprzedałem jak trzymało cenę po nabiciu 100 godzin :cebula:. Odkupię sobie jak będzie po ~2000 yen), Zero na PS3. Na upartego mógłbym zebrać wszystkie warianty premiera/niepremiera, ale nie spieszy mi się. Tak samo jak z brakującymi wariantami - jak wpadną to spoko, ale wielkiego parcia nie mam.

 

A w styczniu Kiwami :).

 

Na dokładkę coś raczej nie do zdobycia dla większości, czyli kilka płytek na konsole debugowe:

 

5150cd451676747.jpg

  • Plusik 6
Odnośnik do komentarza

Tak z ciekawości, jakieś tl;dr jakimi grami są Yakuzy? Jest to jedna z tych serii, o której często słyszę, ale sam nigdy nie grałem.

 

No i jak dużo się traci gdyby zaczynać od 3? Z tego co widzę 1 i 2 w zrozumiałym dla mnie języku są dostępne tylko na PS2, a nie to akurat jeden ze sprzętów, których nie posiadam i nie mam w planach.

Odnośnik do komentarza

Tak z ciekawości, jakieś tl;dr jakimi grami są Yakuzy? Jest to jedna z tych serii, o której często słyszę, ale sam nigdy nie grałem.

 

No i jak dużo się traci gdyby zaczynać od 3? Z tego co widzę 1 i 2 w zrozumiałym dla mnie języku są dostępne tylko na PS2, a nie to akurat jeden ze sprzętów, których nie posiadam i nie mam w planach.

 

Chodzisz typkiem i rozdajesz wpierd.ol.

 

Fajna fabuła, długie scenki, masa sidequestow i rzeczy do roboty, do tego mega wciąga. Takie trochę jrpg, ale z walką jak w mordoklepce (system jest super). Zobacz sobie na youtube. To jedna z niewielu gier, które zazwyczaj kupuję na japońską premierę, a jak wychodzi w EU to kupuję drugi raz, nawet jeśli nie zagram (takie Dead Souls EU nadal leży w folii bo mnie nie porwało, ale kupiłem, żeby wesprzeć wydawcę).

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

@Suavek: świetna kolekcja. Masa perełek rpg/jrpg, do tego Megateny i Super Robot Taisen. Jakieś plany na przyszłość jeśli chodzi o zakup konkretnych tytułów albo uzupełnianie serii?

@ping: jedna z najlepszych growych serii zapoczątkowanych na PS2. Dla fana japońskich klimatów pozycja wprost wspaniała. Po dzisiaj pamiętam moment jak ogrywałem jedynkę.Ten klimat, te zwroty akcji,genialna pozycja.

Z kompletem RyuGaGotoku to wielkiego problemu pod względem dostępności nie ma, a i cenowo kosmicznie drogo też to nie wychodzi. Ja tam zadowolę się miksem wydań EU/JP. Wkrótce do kolekcji zamierzam dokupić Ishina i Kuroho2. Z Zero poczekam do premiery na PS4 w USA. No i Kiwami na poczaku przyszłego roku,a te szykuje się mega miodnie.

Odnośnik do komentarza

 

Tak z ciekawości, jakieś tl;dr jakimi grami są Yakuzy? Jest to jedna z tych serii, o której często słyszę, ale sam nigdy nie grałem.

 

No i jak dużo się traci gdyby zaczynać od 3? Z tego co widzę 1 i 2 w zrozumiałym dla mnie języku są dostępne tylko na PS2, a nie to akurat jeden ze sprzętów, których nie posiadam i nie mam w planach.

 

Chodzisz typkiem i rozdajesz wpierd.ol.

 

Fajna fabuła, długie scenki, masa sidequestow i rzeczy do roboty, do tego mega wciąga. Takie trochę jrpg, ale z walką jak w mordoklepce (system jest super). Zobacz sobie na youtube. To jedna z niewielu gier, które zazwyczaj kupuję na japońską premierę, a jak wychodzi w EU to kupuję drugi raz, nawet jeśli nie zagram (takie Dead Souls EU nadal leży w folii bo mnie nie porwało, ale kupiłem, żeby wesprzeć wydawcę).

 

Dzięki za info. Czyli skoro jest duży nacisk na fabułę, to zdecydowanie lepiej zacząć od 1 i 2?

Odnośnik do komentarza

W trójce jest to o tyle fajnie rozwiązane, że masz filmiki ze streszczeniem. Jedynka i dwójka nie zestarzały się bardzo, ale jeśli jesteś typem człowieka, który robi gry na 100%, to przechodzenie Yakuzy jedna po drugiej nie jest dobrym rozwiązaniem. Dla mnie to jest coroczna przyjemność, na którą wygospodarowuję sobie 100-150h mojego growego czasu.

 

Ogólnie wymarzoną opcją jest zacząć od Zero, potem Kiwami, które dopiero wyjdzie, a potem iść dalej - dwójka, trójka, czwórka, piątka. Tyle że na Zero trzeba jeszcze trochę poczekać, a z Kiwami nie wiadomo jak będzie.

 

Jeśli lubisz japońszczyznę, a wydaje mi się, że tak właśnie jest, to nie możesz przejść obojętnie obok tej serii - osobiście gram we wszystko co wychodzi, ale zazwyczaj jest to bierne/mechaniczne przebijanie się przez kolejne tytuły (siedząc z laptopem na kolanach i pracujac w trakcie/robiąc różne inne rzeczy). Gry z serii Yakuza przypominają mi dawne czasy jak siedziałem z wypiekami na twarzy przed konsolą i skupiałem się tylko na graniu.

  • Plusik 3
Odnośnik do komentarza

Piątka jest najbardziej dopakowana.

Przypominam prawilnie, że od wczoraj można grać (PS Store US)

To prawda, mi chodziły po głowie te starsze odsłony wydane na płytach. Y5 na naszym sklepiku też jest. Jutro będzie ściąganie i jeśli dobrze kojarzę jak działa PSN to może w weekend sobie już pogram XD

Odnośnik do komentarza

@Suavek: świetna kolekcja. Masa perełek rpg/jrpg, do tego Megateny i Super Robot Taisen. Jakieś plany na przyszłość jeśli chodzi o zakup konkretnych tytułów albo uzupełnianie serii?

Kolejne SRW bez region-locka. Z3.1 i Z3.2 będę musiał kupić na PS3 lub PSV, skoro już dwójkę (dwójki...) mam za sobą.

 

Z Megatenami przystopuję. Nowe odsłony jakoś mnie nie powalają, a Persona Q mocno mnie rozczarowała. No i nie mam ostatnio czasu na długie jRPG. PQ i SMT4 "przechodzę" już od roku...

 

Za to z pewnością będę kupował każdą kolejną odsłonę Hatsune Miku. Bo jestem nienormalny. Ale to niekoniecznie w wydaniach pudełkowych.

Odnośnik do komentarza

@Suavek: SZACUN za kolekcję. Coś pięknego. :obama::mog:

 

Widzę tam dla siebie kilka rzeczy. :shieeet: Bardzo ładnie prezentują się te pierwsze Persony w edycjach limitowanych na PSP. Szkoda, że ja zdobyłem tylko zwykłe, ale troszkę zbyt drogo chodzą te limitki. Poza tym propsuję kolekcję gier z PS2. Jeszcze trochę brakuje mi gierek, żeby mieć podobny zbiór. :pawel: Pyerdolę to i chyba wezmę Finala X na PS2. Nie będę dawał kasy darmozjadom. Na DS też sporo tytułów, które mam od dawna na celowniku i kiedyś z pewnością je zdobędę, ale to jeszcze długa droga do tego. Ehh... :pipi:

Edytowane przez ireniqs
Odnośnik do komentarza

Gry na pegazusa, tyle wspomnień z dzieciństwa. Szkoda że mi wszystkie gdzieś poginęły przy przeprowadce wiele lat temu, człowiek był młody, głupi, zupełnie nie dbał o to co się z tym stanie. :frog:

 

Przypomniały się czasy jak za bajtla spoglądałem na bazarku na te okładeczki i modliłem się, żeby faktycznie była taka gra jak na naklejce.

Pamiętam jak kiedyś kupowałem Goal 3. Na okładce zdjęcia z gry wyglądały jak klon jakiejś fify, a w domu okazało się że to zupełnie coś innego. Ale gra i tak okazała się wyśmienita :banderas:

Odnośnik do komentarza

Kolejne kilka rzadkich rzeczy:

 

jaZk9dp.jpg

 

Dwa razy wersja preview Dead Rising Off the Record oraz wczesne buildy Dead Rising (pre-e3) - gra wyszła w sierpniu, najwcześniejsze buildy jak widać mam z marca i kwietnia 2006. Bardzo dużo zmian względem wydanej ostatecznie wersji :). Ponownie płytki raczej nie dostępne dla większości.

Edytowane przez ping
  • Plusik 6
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...