Skocz do zawartości

Wasze kolekcje gier na wszystkie platformy


Rekomendowane odpowiedzi

Praktycznie każda okazja leci w przeciągu minuty od pojawienia się : / Także coraz ciężej cokolwiek taniej wyrwać... Na allegro znam sklepy co siedzi cały czas 2-3 typów na jednym koncie i odswieżają cały dzień. Taki sobie sposób na zarobek znaleźli i ceny windują. Pamiętam jak jeszcze z 1-2 lata npm temu Crashe latały po 40-45 zł, a teraz biegają po 120 - 200. Jeszcze są typy co stokuja stosy tych samych tytułów. Zawsze jest opcja sprowadzenia z zagranicy. Sam w tamtym tygodniu znalazłem Twin Snakes na olx. Typ wolał 300 zł... Więc wbiłem na ebaya i dogadalem się z jakimś njiemcem który puścił to z wysyłką za połowę kwoty :reggie:

Odnośnik do komentarza
Gość DonSterydo

Akurat gier nie sprzedaję, przypadkowych tytułów / niewypałów jest tu raptem kilkanaście. Najwięcej oczywiście na X360 gdzie łapałem się za bary z większością gatunków i w sumie wszystkie dalej utrzymują się w kręgach moich zainteresowań, za wyjątkiem FPS'ów, na które szkoda mi czasu (z pewnymi nielicznymi wyjątkami). Obecnie biorę już praktycznie same najciekawsze (w moim przekonaniu pozycje), na których brak przy takiej ilości różnych sprzętów nie można narzekać (nie tylko w retailu, ale i w cyfrze). Pastgeny oczywiście będę jeszcze uzupełniał, w pierwszej kolejności gry na DS'a, gdzie mam największe zaległości, ale na X360 też parę pozycji się znajdzie, jak Catherine, która jest jedną z najlepszych gier minionej generacji, a mam tylko w wersji cyfrowej :)

Edytowane przez DonSterydo
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

to na 100% nie są piraty choć karty kupiłem bez pudełek i dodrukowałem jakieś okładki z netu, spokojnie :-)

 

edit: a pudełka na nie wziąłem z brain trainingów kupowanych po 5zł (carty z tym crapem rozdałem znajomym),

dragon quest to seria, z którą spotkam się chyba tylko raz, przy Dragon Quest Builders na Vicie - grałem w japońskie demo i zabiło mnie miodem. Jedyne co chciałbym jeszcze z DS dokupić to 4 części Laytona.

Edytowane przez Wieslaw
Odnośnik do komentarza

jak będę chciał kogoś zapytać o oryginalność gry z allegro to już wiem do kogo uderzyć :-)

 

Te zeldy i animal crossing kupiłem od sprawdzonego typa (ten co na każdej aukcji wyraźnie pisze, że 100% oryginał nintendo), cena była fajna, gość pewny to wziąłem. wiadomo, że wartość kolekcjonerska z drukowanymi samodzielnie okładkami i pudełkami od brain training z tym dziwnym hologramem jest taka jak sam cart bez pudełka ale dla mnie nie ma to dużego znaczenia bo jestem bardziej graczem niż kolekcjonerem

Edytowane przez Wieslaw
Odnośnik do komentarza

Smutne, że forumek gardzi dokonaniami Profesora Kawashimy. Mi ta gierka pozwoliła wyjść z życiowego dołka - polecam.

 

Mam jedną sztukę Brain Training zostawioną dla siebie, ale nie dałem jej do zdjęcia bo psuła ogólny obraz. Ale zachęciłeś mnie zdecydowanie żeby sprawdzić.

Skromnie? ~ 5 koła jak nie wiecej z samych gierek dla dzieci to moim zdaniem nie jest skromnie. 

 

Około 3.8k dałem za te wszystkie pedogierki z grubsza licząc.

Odnośnik do komentarza

30 gier w cenie zaokrąglając 100 za sztuke (mniej więcej ale zależnie czy kupowane na premiere czy nie) dorzucacją do tego limitke FE za 300 paki i BS za podobną cene faktycznie daje kwote mniejsza niż 5 koła. No troche sie przeliczyłem, ale wiecie o co chodzi. Nie uważam, że to skromnie. Skromnie to jest mieć 5 gier i tyle ale i tak kupione na premiere to spory wydatek a Wiesław akurat posiada wiekszość must have na 3DSa chociaż brakuje chociażby Majory, Laytonów, Kid Icarusa, Donkey'a. I generalnie super, bez crapów pokroju Majkela Dżeksona czy jakichś Asasynów.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...