Skocz do zawartości

Wasze kolekcje gier na wszystkie platformy


Rekomendowane odpowiedzi

Przedstawiam Wam moją graciarnię NTSC-J. Jest też oczywiście trochę gier w PAL/NTSC-U, znajdzie się trochę tytułów z przypadku, ale większość rzeczy z jakiegoś powodu znalazła swoje miejsce na półkach. Jeśli wpada jakiś tytuł, którego nie mam, a nie do końca mnie interesuje, to leci do kartonu (pachinko, dating simy, sportówki - staram się nie trzymać takich rzeczy na półkach, bo tylko przeszkadzają).

(...)

Jako bonus - tak wygląda jedna ze ścian w moim retro-roomie.

CiaVqxe.jpg

Do retro-roomu poleciała większość starych gier/sprzętów zaś w salonie królują current geny. Niestety wiele rzeczy zmuszony jestem trzymać w kartonach, bo po prostu nie mam już miejsca na regałach, żeby to sensownie zagospodarować. Cóż, lata lecą, to i trzeba będzie pomyśleć o większym lokum w którym zbuduję 'pokój zabaw' z prawdziwego zdarzenia - marzę o pomieszczeniu ~30m2 z regałami ułożonymi jak w bibliotece, do tego stanowiska z PVMkami/trinitronami, konsole za szybką (żeby się nie kurzyły), osobny regał na literaturę grową i archiwalne numery retrogamera... Marzenia są potrzebne :).

Tak z ciekawości. Od ilu lat zbierasz gry?
Odnośnik do komentarza

 

Przedstawiam Wam moją graciarnię NTSC-J. Jest też oczywiście trochę gier w PAL/NTSC-U, znajdzie się trochę tytułów z przypadku, ale większość rzeczy z jakiegoś powodu znalazła swoje miejsce na półkach. Jeśli wpada jakiś tytuł, którego nie mam, a nie do końca mnie interesuje, to leci do kartonu (pachinko, dating simy, sportówki - staram się nie trzymać takich rzeczy na półkach, bo tylko przeszkadzają).

(...)

Jako bonus - tak wygląda jedna ze ścian w moim retro-roomie.

CiaVqxe.jpg

Do retro-roomu poleciała większość starych gier/sprzętów zaś w salonie królują current geny. Niestety wiele rzeczy zmuszony jestem trzymać w kartonach, bo po prostu nie mam już miejsca na regałach, żeby to sensownie zagospodarować. Cóż, lata lecą, to i trzeba będzie pomyśleć o większym lokum w którym zbuduję 'pokój zabaw' z prawdziwego zdarzenia - marzę o pomieszczeniu ~30m2 z regałami ułożonymi jak w bibliotece, do tego stanowiska z PVMkami/trinitronami, konsole za szybką (żeby się nie kurzyły), osobny regał na literaturę grową i archiwalne numery retrogamera... Marzenia są potrzebne :).

Tak z ciekawości. Od ilu lat zbierasz gry?

 

Piękna kolekcja.Tylko by się przydały fotki lepszej jakości.

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...
  • 5 miesięcy temu...
W dniu 20.02.2018 o 11:54, S210 napisał:

 Na chwile obecną cała moja uwaga skierowana jest na Neo Geo.

 

O chłopie, pięknie rosnąca kolekcja. Zawsze mnie kręciły maszynki od SNK, pewnie przez to, że są u nas dość egzotyczne. Nigdy na żywo nie widziałem, ale gdybym dostał pada w łapy, to bankowo czułbym przyjemne musowanie w brzuszku :obama:

Edytowane przez ProstyHeker
Odnośnik do komentarza
W dniu 20.02.2018 o 11:54, S210 napisał:

Na chwile obecną cała moja uwaga skierowana jest na Neo Geo. Może kiedyś w kolekcji znajdzie się coś na systemy CPS1/CPS2/Atomiswave, niemniej aktualnie nie mam tego w planach.

 

Pozdrawiam :)

CPS1/2? Ale jak gry na to? W formie płyty ze scalakami, którą się wkłada w automat?

Kolekcja zacna, ale u nas w kraju jakoś NeoGeo to egzotyka i jakoś nigdy nie marzyłem o posiadaniu tych gier.

Odnośnik do komentarza
  • 3 miesiące temu...
  • 2 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...
  • 2 miesiące temu...
  • 3 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...