Skocz do zawartości

Wasze kolekcje gier na wszystkie platformy


Rekomendowane odpowiedzi

13 godzin temu, Wredny napisał(a):

Mam nadzieję, że kiedyś będę mógł to wszystko należycie wyeksponować, żeby tu godnie zaprezentować, ale póki co tylko suche liczby z apki:

Trzymasz to w pudłach, czy szufladach, czy jak? Nie musisz rozkładać wszystkiego do zdjęcia na podłodze przecież. Zwykła półka z grzbietami by wystarczyła. Suche liczby "nikogo". ;)

  • This 2
Odnośnik do komentarza

@Suavek trochę tak jakby - poupychane po różnych szafach, bo teraz na wynajętym nie mam możliwości aranżacji pomieszczenia tak, jakbym chciał.
Wziąłem z poprzedniego mieszkania taki "słupek" ze szklanymi drzwiami, w którym zaczynałem kolekcjonować (tak, stoi na wieszaku, dla stabilizacji, bo w wynajętym nie mogę wiercić w ścianach) i tu mam część gier PS4 (nawet w miarę alfabetycznie, do literki M):

20241019_154934.thumb.jpg.4e2688fc1e9ccc1cdee6fbd03ba75f00.jpg
20241019_154921.thumb.jpg.e2a5b90d6c0021bd86c08037b39b7d99.jpg

Ostatnio robione zakupy (bez ładu i składu) wędrują tutaj - pod spodem są normalnie wieszaki i wiszą ciuchy:sweat:

20241019_155012.thumb.jpg.bfc859d6589576f3fbca2501b275219d.jpg

A tutaj jest lwia część moich zbiorów, za pierwszą warstwą są jeszcze dwie - z tyłu reszta gier na PS4 i oczywiście PS3:

20241019_155030.thumb.jpg.69123eae9799d332a3299a4069d70ce3.jpg

Jak więc widać, wszystko upchane byle tylko na wierzchu nie stało, a że nie mam możliwości (i w sumie nie chcę, bo będzie dodatkowy klamot, jakbym się przeprowadzał) wstawienia tu regału to nie ma za bardzo jak się to prezentować.
To wszystko to taka szafa, głównie na ciuchy, w której znalazłem te parę półek, żeby moje zbiory magazynować, ale wiem, że nie wygląda to dobrze.

Wiadomo, że docelowo, na kolejnym mieszkaniu (już "moim") marzy mi się "jaskinia gracza" z prawdziwego zdarzenia, półeczki na wymiar i gierki alfabetycznie poukładane, posortowane na platformy (choć PS4 i PS5 raczej przemieszam, bo i tak gram w to na jednej konsoli).

  • Plusik 6
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...