Skocz do zawartości

PS3 Quiz


XM.

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 7,8 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Naprowadzenie ? Hmm, co przedstawiają wszystkie obrazki ? I co je łączy :) Z czego na pierwszym skupcie się na tym co jest najbardziej widoczne.

 

co je łączy ?? prasa ?? dziennikarstwo (bo na pierwszym jest najbardziej widoczna loża dziennikarska/vipów ??

 

czyli tytuł : " Press the Button 5 :zemsta taksówkarza " :P

 

to jest naprawdę hardcore tryb

 

(hyba że tytuł to Heavy Rain- press jako prasa i naciskać (button) czyli festiwal QTE ) ale wtedy popełnie harakiri . . . . . . . . . . . uprzednio zadając zagadkę w stylu : HARDCORE

Odnośnik do komentarza

@Pepe

Tak, jest to gra.

 

@Grez

Jest to związane z prasą, ale idziesz w złą stronę. Jak już wykombinowałeś co przedstawiają wszystkie 3 obrazki to zastanów się czym się teraz róznią :P

 

@tri

Nie jest to MAG (btw jakoś 2-3 zagadki temu zadawałem MAG'a więc trochę się spóźniłeś ;))

Odnośnik do komentarza

Hehe, nie :)

Może wyjaśnie jeszcze coś. Na początku był tylko obrazek z toru (chodziło o trybunę), jako pierwsza podpowiedź doszedł zbiór PE, chodziło o gazetę (drug obrazek jako potwierdzenie) co też sam pisałem i żeby się skupić na nazwach. Dosłownie, tytuł gazety = niepełny tytul gry (jeden wyraz).

Odnośnik do komentarza

bez urazy, ale ten quiz uważam za pomyłkę; pomiędzy [tor + motocykle + trybunę] a gazety postawiłeś znak równości uznając, że to naturalne skojarzenie; quiz zaczął się w momencie, w którym powiedziałeś, że tytuł gry to tytuł gazety; zaczął się i skończył jednocześnie, bo teraz to jest znów strzelanie, bo nie ma kolejnej poszlaki, by wyłowić prawidłowy trop;

 

przy tej ilości przegięć gazeta, o którą Ci chodzi może być magazynem portorykańskich pań domu zajmujących się szydełkowaniem i jakaś jedna fraza tytułu nawiązuje do tytułu np. Tales of Graces. to nie hardcore, to nieporozumienie...

(do tej pory dawałeś ciekawsze propozycje);

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

@Pepe

Przyznaje się, trochę zjebałem, nie wiem w momencie wymyślenia wydawało mi się że jest dobrze.

 

@quiz

Pomimo tego że triboy rzucił jakże trafnym rozumowaniem które pasuje idealnie do odpowiedzi Igora, to nie o to mi chodziło.

Teraz widzę że w moim wyjaśnieniu o gazetach zabrakło jednego słowa: "polska" nazwa gazety = cześć tytułu gry (tytuł jest jednowyrazowy).

 

Jak dalej nie będziecie wiedzieć to wrzucę podpowiedź ostateczną.

Odnośnik do komentarza

dawaj, bo się to już ciągnie zdecydowanie za długo, poza tym nadal Twoje wyjaśnienia są niejednoznaczne; nie wiadomo, czy chodzi o tytuł czy o określenie na gazety: dziennik, miesięcznik, dwutygodnik, kwartalnik, periodyk... nie wiadomo czy chodzi Ci o polską gazetę, czy o spolszczony tytuł gazety zagranicznej;

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...