Skocz do zawartości

PS3 Quiz


XM.

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 7,8 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Na zdjęciu jest bateria łazienkowa -> miesięcznik "Łazienka" http://www.teleadres...a4169bb1e9.html -> ang. bathroom/bath -> Matt Hazard: Blood Bath and Beyond.

 

A jak nie, to:

 

Wiem, że są zasady, jeden post - jedna odpowiedź, ale myślę, że w obecnej sytuacji fuckać to ;)

 

Kran w wodą -> woda to życie -> gazeta "Życie" -> na zdjęciu jest widoczna tylko połowa baterii -> half -> Half-Life 2

A jak i to nie, to:

 

Bateria jest ładniutka -> cycuś glancuś ładniutka -> taka, że chciałoby się mieć ją najbardziej na świecie -> gazeta "Naj" -> ang. the most -> Need for Speed: The Most Wanted -> wiem, wiem, to nie wyszło na ps3...

W takim razie:

 

Bateria jest widoczna w połowie -> może jest to przekrój -> google podpowiada "section" -> już jestem lekko zmęczony, więc -> Section 8

A jak i to nie, to w takim razie

 

Poddaję się...

 

I odpowiadam: Echochrome

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Edytowane przez triboy
Odnośnik do komentarza

słuchajcie, nie wiem co teraz zrobić, ale jeszcze raz przejrzalem ostatnie posty i zobaczyłem, ze dalem dupy i w chamski sposób potraktowalem Triboya. nie doczytalem ostatniego spoilera w jego serii spoilerow i nie zauważyłem odpowiedzi echochrome. myslalem ze Square poddał quiz i sam wpisał poprawną odpowiedź. dlatego wpisalem, ze przejmuje. jeśli nie ma sprzeciwu, proponuję moją zagadkę uznać są niebyłą i niech teraz Triboy zadaje.

Sorry mate ;)

 

(odpowiedzi podane powyżej nie trafiają w tytuł)

Odnośnik do komentarza

Ty sie tlumaczysz ze późno, a ja to czytałem w telefonie tuż po przebudzeniu i nie zauważyłem jeszcze jednego spoilera.

 

Nie udało Ci sie zgadnąć.

 

Historia jest okołogrowa:

- obrazek kojarzymy z czymś,

- to coś ma zwiazek z czymś bezpośrednio związanym z grą, nie będąc nią, ale jednak mającym tak ścisły z nią związek jak Serce i Rozum z Telekomunikacją.

 

Chciałem dać coś na serię skojarzeń jak to zrobił w poprzednim quizie Square, ale założenie było takie, by było to duzo bardziej czytelne. Obawiam się, że może to wymagać wiedzy z pewnej specyficznej kategorii, nie dla każdego "dostepnej", ale chciałem sprawdzić, czy takie pomysły jak poprzedni mają sens. (Square, nie chce Ci dopiec stary, chodzi o sprawdzenie gdzie granica naszych skojarzeń ;)). Trochę mi głupio ze tak go objechałem, bo to w sumie fajne podejście do naszych zagadek, ale można sie w tym zapomnieć. Ta zagadka tez dla mnie jest mega oczywista, a dla niektórych może być z pewnych powodów zupełnie nie do odgadniecia, nawet jeśli są fanami tej gry.

Odnośnik do komentarza

no i właśnie tutaj system zawodzi. wystarczy, że ja coś znam, czego reszta nie kojarzy i choćbym uważał to za element powszechnie znany, to wiele osób wymieka bo nie ma o tym bladego pojęcia.

 

tych panów można przez pewną rzecz powiązać z grą. nie chodzi o wygląd, a o to czym sie parają, a ich działalność na, tym polu ściśle zazębia się o nasze hobby.

 

link:

 

c.wrzuta.pl/wi15169/b88d41550019e4844a6ce46b/slipknot_02

Odnośnik do komentarza

no i właśnie tutaj system zawodzi. wystarczy, że ja coś znam, czego reszta nie kojarzy i choćbym uważał to za element powszechnie znany, to wiele osób wymieka bo nie ma o tym bladego pojęcia.

No to niestety jest prawdą i przez to raczej nie wprowadzimy tego typu zagadek, a szkoda.

 

PS.

Link nie działa.

Odnośnik do komentarza

coś panowie kręcą :P przepraszam, ze tak na odwal sie, ale pisze z telefonu i mialem problem z tym konkretnym zdjęciem, zeby je tu od razu wyświetlić, ale na androidzie sprawdziłem teraz ten link w trzech przegladarkach i hasało ;) wystarczy wkleic adres i enternąć ;)

 

no dobra, jeszcze jeden obrazek. przed pójściem lulu podam prawidłową odpowiedź i oddaję pałeczkę Triboyowi, bo to jemu omyłkowo zaiwanilem pierszenstwo. no chyba ze ktoś odgadnie o co kaman ;)

 

Slipknot-metal-755631_1100_770.jpg

Edytowane przez mr_pepeush
Odnośnik do komentarza

Battlefield 3 ?

 

Napiszę od razu wyjaśnienie:

Fotka nr 2 i 3 skojarzyła mi się z tym Panem

 

hellraiser.gif

 

 

A to z kolei doprowadziło mnie do http://battlelog.battlefield.com/bf3/platoon/2832655391491827663/

 

Jak zauwazył tiboy, jest podobieństwo do pierwszej fotki :)

2832655391491827663.jpeg?v=1326129102.75

 

Edytowane przez Square
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...