Skocz do zawartości

PS3 Quiz


XM.

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 7,8 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Rayos, do dobrej odpowiedzi można w tym wypadku dojść dwiema drogami, dlatego napisałem, że jest easy. Ty jesteś na jednej z tych dróg :) Jednak Flower jest daleko poza obrębem gier zbliżonych do tej, o którą mi chodzi.

 

EDIT:

Triboy - Twoja odpowiedź uświadamia mi, że po raz kolejny mamy zagadkę, którą można odebrać na kilka sposobów i teoretycznie nieuczciwi quizowicze mogliby się tak długo bawić: chodzi mi o tytuł A, ktoś odgadł, ale pasuje to też do gry B, też ktoś odgadł, ale jeszcze pasuje to do gry C i D... Trzeba by opracować jakiś sposób na cheaterów - np wysyłanie prawidłowych odpowiedzi na jakieś konto, żeby ktoś to mógł kontrolować ;)

Edytowane przez mr_pepeush
Odnośnik do komentarza

czyli interpretacja calego tla itp jest dobra droga... co tu sie rzuca w oczy... mamy oczywiscie ludzka czaske na pierwszym planie, zakopana w ziemi, w tle widac maly domek, a calosc jest okraszona wdziecznym tytulem "trupia farma"... Czaszka oczywiscie sie kojarzy z trupem (duh), trup z umarlakiem a umarlak jakos tak dziwnie kojarzyc sie moze z Zombie. Farma moze kojarzyc sie z jedzeniem, produkcja jedzenia, jedzenie zapewnia przetrwanie ludzkosci, czyli Populacji. I jak zwykle moja nadmierna interpretacja:

 

Dead Nation :D

 

Ps ewentualnie Walking Dead

Odnośnik do komentarza

hehehehe... nie, nikomu się nie udaje... :D

byłem przekonany, że poziom tego quizu będzie taki jak poprzedniego - zagadka, 5 minut, prawidłowa odpowiedź, a tutaj zaskoczenie;

 

dam podpowiedź:

pomysł na quiz przyszedł mi do głowy przypadkiem, jak zauważyłem książkę na regale; zdziwiony byłem, że wcześniej (np. w trakcie czytania) na to nie wpadłem i... poleciałem do kompa sprawdzić, czy to w ogóle było na ps3... :]

 

Mam nadzieję, że pomogłem :banana:

 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...