Skocz do zawartości

PS3 Quiz


XM.

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 7,8 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

teraz wytłumaczę, ale quiz dam rano :)

tak jak napisałeś, danie pierwszego obrazka i tylko tego było nie fair - gdyby ktoś zgadł to byłoby jak szóstka w totka :)

ostatni obrazek dał mi taki szybki łańcuch skojarzeń, coś na zasadzie myśli spadających jedna po drugiej, a nie wyciągania kolejnych wniosków ;)

ciasteczkowy potwór wychodzący z szafy, z szafy wychodził też potwór w filmie "Potwory i Spółka" (po prostu kocham ten film i ubostwiam postać Boo :D). potwory -> stwory - tym aż się zaskoczylem, bo gdybym chciał to obmyslac, to bym do tego nie dotarł ;)

"Gdzie mieszkają dzikie stwory" to tytuł filmu, który po angielsku to właśnie nasza odpowiedź (podpowiedź o ile ktoś z angielskiego jest noga ;))

 

dodam jeszcze tylko, ze przyszło mi to do głowy, pomyślałem sobie: no właśnie, miałem to obejrzeć i zapomniałem - po czym... zacząłem kombinować dalej, bo nie wiedziałem, ze jest taka gra ;) dopiero po dłuższej chwili pomyślałem"a sprawdze czy nie wyszła gra na podstawie filmu", a jak się okazało, że tak, to miałem już pewność na 99,99% ze jest dobrze, bo zrozumiałem, dlaczego odpowiedź Igora - Man vs Wild - okresliles jako ciepło :) (pierwotnie myślałem, ze w podpowiedzi chodzi Ci o inną grę z przyroda w roli głównej, coś jak ostatnio chyba Tokio Jungle czy Tokio Animal wyszło...)

ale bym się wkur... gdybym nie sprawdził tej gry, a potem ktoś podalby odpowiedź ;/

 

dobra, nudzę ;)

sorry

 

jednak dam juz quiz. tym razem mam nadzieję ze hard.

Three%20Musketeers%20with%20swords%20out.jpg

Edytowane przez mr_pepeush
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...