Skocz do zawartości

PS3 Quiz


XM.

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 7,8 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Szybko poszło :confused:

 

Tak myślałem, że zdjęcie z obcym będzie zbytnim ułatwieniem. Drugie zdjęcie pochodzi z klipu St. Anger autorstwa zespołu Metallica. Anger - gniew - wrath.

 

edit: Aha, myślę, że powinniśmy wprowadzić jedną zasadę. Jeżeli ktoś podaje odpowiedź, powinien również podać wyjaśnienie, bez tego nie uznajemy odpowiedzi i na nią nie odpisujemy. Dzięki temu wyeliminujemy strzelanie na pałę ;)

Edytowane przez triboy
Odnośnik do komentarza

Herezją dla mnie jest nie rozpoznawać żywej legendy, kapeli mającej tak ogromny wpływ na muzykę i to nie tylko w obrębie swojego gatunku (trash), ale właśnie muzykę w ogóle! Ale może to dlatego, że pomimo ukierunkowania muzycznego na rock/metal interesuje się muzyką szeroko pojętą ;)

 

Odnośnie powyższego: a co jeśli rozkimna będzie inna niż miał ją autor quizu, a odpowiedź będzie dobra?

 

Square, a może by tak zamknąć ten dział i otworzyć nowy i z czystą kartą ruszyć z ustalonymi zasadami? "PS3 Quiz vol. 2" brzmi nienajgorzej ;)

Później podeślę Ci na PW jakieś propozycje do uformowania zasad tego działu, może coś wykorzystasz.

 

Edit.

aha, grafika z kapelą chyba nie pochodzi z klipu do st. anger, ale pewności nie mam ;) siedzę w pociągu i nawet sprawdzić nie mogę, bo mi zasięg gubi net ;) ale uchwycilo to temat, więc jak najbardziej ok ;)

Edytowane przez mr_pepeush
Odnośnik do komentarza

sorki, z telefonu leciałem

 

NHL - pierwszy obrazek to krążek do hokeja, EASports to wiadomo, Batman się bił jak hokeiści :-)

 

Nowy pomysł, wydaje mi się, że to może być jeszcze nie to, ale chyba w dobrą stronę (brakuje mi wiedzy o takich tytułach):

 

TUMBLE - mamy pierwszy obrazek sugerujący dla mnie grę logiczną, coś z kołkami, pionkami, etc. Drugi obrazek to gra sportowa i współzawodnictwo lub współpraca, trzeci to ...klocki

Odnośnik do komentarza

nie nie nie, to nie jest gra sportowa, EA SPORTS ma sie wam nie kojarzyc z gra sportowa tylko z czyms innym ("EA SPORTS ..."), przede wszystkim, skupcie sie na mojej podpowiedzi i na PIERWSZYM obrazku, siegnijcie wzrokiem dalej, moze trzeba spojrzec inaczej?

 

2 kolejne bledne odpowiedzi i kolejna podpowiedz

Edytowane przez Rayos
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...