Skocz do zawartości

PS3 Quiz


XM.

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 7,8 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Armored Core V ;)

Koszykarz na zdjęciu to Allen Iverson znany jako "The Answer". Jego obrazek jest "odpowiedzią", tak samo jak rozpiska o kiwi. To doprowadziło mnie do Armored Core: For Answer. Jednak nowy model Ferrari czyli 2012 FF sugeruje, że to nowa gra -> nowsza cześć. Dlatego Armored Core V.

Edytowane przez Square
Odnośnik do komentarza

Ostatnia szansa szympansa. IŁ II Sturmovik: Birds of prey. Długo myślałem a to z powodu tego koszykarza.

Wszystko tak jak poprzednio czyli strzałka jak lot samolotu w górę i w dół, kiwi czyli ptak, czyli Birds, ferrari jest czerwone jak gwiazda w logo gry i jako że to sowiecki samolot (chyba) to w fladze ZSRR dominującym kolorem jest czerwony i... tyle. Za cholerę nie mogłem do tego wszystkiego przypasować czarnoskórego koszykarza. Czarny jak samoloty? Był królem strzelców NBA, strzelec np myśliwca, Iverson to gwiazda, np jak gwiazda z logo gry.

Odnośnik do komentarza

2x nie :/

 

Sekundę, postaram się coś wymyślić. Nie jest łatwo, bo co mam jakiś pomysł, to wydaje mi się, że jest to zbyt mocna podpowiedź...

 

Oki, coś takiego:

 

Pierwszy obrazek dotyczy jednego elementu z gry + mały tip, "Nie jednemu psu Burek na imię".

 

Drugi obrazek to inny element gry. To do niego należy dopasować te dwa nowe zdjęcia.

 

 

Sorka, ale na razie musi wystarczyć.

Odnośnik do komentarza

dobra to ja teraz dowale

 

cal of duty black ops!!

 

strzałka bo mozna tam skakac (oraz dlatego ze jakosc gry tragicznie spada)

kiwi = caly czas idzie sie po sznurku (wg instrukcji)

murzyn = black (ops)

samochód = jedzie w zimie, i w blacku jedna z misji byla zimowa

 

ewentualnie COD black ops 2, wiekszosc podobnie, tylko samochód nie w zimie, tylko że ma na znaczku konia, a w BO2 mozna jezdzic na koniu

 

 

 

pewnie źle , ale wg mnie i tak powinieneś uznać ;p

Edytowane przez Yano
Odnośnik do komentarza

Jeśli to Crash to się zdziwię. Rudzielec wyszedł na PSS w formie klasyka PSX. Ale nie jest to gra z ps3 i jeżeli to by była odpowiedź to h*j a nie konkurs ps3 skoro można dawać nawet klasyki z ps2 czy psx bo można grać w nie na ps3.

 

Stawiam na Rayman Origins. Rayman to platforówka czyli skaczemy itp. Drugi obrazek to rozczłonkowany zwierz, a członki Raymana nie są połączone. Koszykarz skacze Rayman też. W grze jest czteroosobowy tryb współpracy, a do ferrari wchodzą 4 osoby (chyba).

Edytowane przez Farmer87
Odnośnik do komentarza

ja juz wczesniej podawałem crasha, i to takiego co byl na ps3 (chyba) i podobno to nie to

 

uwazam też że jak sie ludzie długo męczą i zgadli juz gre ale nie zgadli np konkretnej części to i tak powinno byc zaliczone, bo poprostu jak to za długo trwa to konczy sie zabawa a zaczyna sie upierdliwość

 

jak sie nie da odgadnąć to znaczy że zagadka jest zła :P

Odnośnik do komentarza

Oj tam psioczycie ;) Na razie nie zgadliście, choć widzę konkretne zaangażowanie, dlatego też zaraz dam kolejną podpowiedź (muszę ją ładnie skonstruować ;) ).

 

I spokojnie, w zagadce chodzi o pełnoprawną grę na PS3 ;)

 

Aha, jeden z was odnalazł klucz do ptaka kiwi, ale pewnie o tym nie wie ;)

 

Oki, lecim. Wrzucę w spoiler, bo długa ;)

 

 

 

 

2ng5qxi.jpg

 

1zfj688.jpg

 

2hefx49.jpg

 

"O, cześć wam panowie, magnaci..."

 

2zgx8yc.jpg ur. 2 VII 1925

 

i jeszcze to:

 

Rot13

 

I jak? Jak już to rozgryziecie, to będziecie wiedzieć o co chodzi z koszykarzem i autkiem ;)

 

 

Edytowane przez triboy
Odnośnik do komentarza

Oj, zrobiłem edycję, nie wiedziałem, że aż tylu was tutaj czeka ;)

 

O, tu:

 

 

 

Oj tam psioczycie ;) Na razie nie zgadliście, choć widzę konkretne zaangażowanie, dlatego też zaraz dam kolejną podpowiedź (muszę ją ładnie skonstruować ;) ).

 

I spokojnie, w zagadce chodzi o pełnoprawną grę na PS3 ;)

 

Aha, jeden z was odnalazł klucz do ptaka kiwi, ale pewnie o tym nie wie ;)

 

Oki, lecim. Wrzucę w spoiler, bo długa ;)

 

 

 

 

2ng5qxi.jpg

 

1zfj688.jpg

 

2hefx49.jpg

 

"O, cześć wam panowie, magnaci..."

 

2zgx8yc.jpg + ur. 2 VII 1925

 

i jeszcze to:

 

Rot13

 

I jak? Jak już to rozgryziecie, to będziecie wiedzieć o co chodzi z koszykarzem i autkiem ;) A kolejność zdjęć nie jest przypadkowa ;)

 

 

 

 

 

Wiem, że wyrastam na wroga publicznego nr 1, ale myślę, że docenicie zagadkę po jej rozwiązaniu ;)

Edytowane przez triboy
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...