Skocz do zawartości

PS3 Quiz


XM.

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 7,8 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Rayos poprawnie. Z obrazku z konsolami chodziło o generacje. Wipek czyli ogólnie duża prędkość i tak jak wspomniał Rayos, dwie prędkości w trybie Zone (ten co na obrazku) to SubSonic i SuperSonic.

 

@Yano

Wcześniej był m.in obrazek łopaty. Trzeba było po prostu znać grę. Były burdy itp.

Nie wiem jakie ty byś chciał zagadki, ale rzuć propozycją. Jesteśmy otwarci na sugestie.

Odnośnik do komentarza

zagadka była dobra, nawet bardzo; jak przeczytałem odpowiedź Rayosa, to już wiedziałem, że to ta prawidłowa, wszystko się zgadzało; natomiast mój żart był czysto humorystyczny, bez pokładów złośliwości; po prostu nie mogłem nic wykminić.

 

no i nic nie poradzę, że jak słyszę pytanie o treści "czym się różni?" to zawsze mi się przypomina ten głupkowaty, brodaty dow(pipi) ;)

Odnośnik do komentarza

Kowboje jadą na zachód.

A Jarek jest "fqrfiony" jak sto pięćdziesiąt i najchętniej by poraził obserwowaną osobę prądem albo pomęczył brutalnie, a najlepiej to założył jej coś na kształt urządzenia, które mieli na sobie więźniowie w filmie "Obroża".

 

Enslaved: Odyssey to the West -> bo na zachód a Monkey ma obrożę, którą maltretuje go "fqurfiony Jarek.... tfu! Trip! To Trip maltretuje Monkeya!

;)

 

(Jak to prawidłowa odpowiedź, to należą Ci się brawa za pomysłowość!)

 

Najlepsze, że od razu jak zobaczyłem pierwsze zdjęcie, to myślałem, że to Enslaved, ale ten drugi obrazek mi nie pasował... ;)

Edytowane przez mr_pepeush
Odnośnik do komentarza

no coz, jak Ci to powiedziec... zle :D podpowiem ze co do Kaczynskiego to kombinujecie dobrze, ale zupelnie zle interpretujecie pierwszy obrazek, pytalem sie was, co okresla kowboja, padla odpowiedz ze rewolwer czy cos w ten desen, powiedzialem ze to nie to, a juz wczesniej ktos inny powiedzial co go okresla :)

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...