Skocz do zawartości

PS3 Quiz


XM.

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 7,8 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

niestety nadal nie, moze to wam pomoze troche:

20h4yg8.jpg

 

dodajcie to do kowboja (a dokladniej, do czegos co jest na zdjeciu z kowbojem), do naszego pana Kaczynskiego (ten tekst nie jest tam przez przypadek ;) )i powinniscie miec odpowiedz, naprawde, podpowiedzialem juz tak ze jak tego nie odgadniecie to strace nadzieje do ludzkosci

Odnośnik do komentarza

Mysle ze Tusk by byl z Ciebie dumny uwazajac Jarka za demona :P ale nie, to nie to, za chwile strace wszelka nadzieje... to jest tak oczywiste, popatrzcie na to zdjecie z kowbojem, tam jest nie tylko jedna "osoba"...

 

EDIT

 

Yano, jestes tyle, o TYLE od poprawnej odp

Edytowane przez Rayos
Odnośnik do komentarza

bardzo logiczna, ale w ramach wyjatku, uznam ja bez wyjasnienia, sam wyjasnie: zdjecie kowboja, po podpowiedzi mowilem ze trzeba sie skupic na czyms co okresla kowboja - KON. chodzilo mi o konia, to bylo pierwsze co mi wpadlo do glowy myslac o kowboju, moze mysle nielogicznie ;) Stwierdzilem ze jak domyslicie sie ze chodzi o konia, to domyslicie sie o co chodzilo z panem Jaroslawem. Otoz, mowilem ze ten napis tam nie jest bez powodu. Sama mina Kaczynskiego jak i napis, wyrazaly jedno - OBURZENIE. kon i oburzenie? toz to jasne (przynajmniej dla mnie) ze chodzilo o znana afere z dlc ze zbroja dla konia w oblivionie, ktora dosyc podburzyla graczy. Skoro sie tego nie domyslaliscie, dorzucilem faktyczne zdjecie zbroi zeby was nakierowac i wtedy dopiero daliscie sobie rade... coz, zagadka moze byla trudna, ale wystarzcylo troche pomyslec i skojarzyc fakty, ktore byly naprawde oczywiste

Odnośnik do komentarza

strzelę... jak zając jajami o drzewo: Bulletstorm

 

Jeden z trickshotów to był "Gejzer" - strzał w wypięte dupsko. Pan Moczypies na zdjęciu pewnie właśnie tam kierowałby dildosa, a że ma jeszcze giwerę...

 

Rayos - trochę Cię poniosło z tym oblivionem... cholera, nie wiem gdzie granice w tym quizie. Niedługo ktoś zamieści literkę V, trzeba będzie skojarzyć z V for Vendetta, maską anonimowych, upadkiem i powstaniem psn i skojarzyć to z faktem, że na pocieszenie dostaliśmy tam LBP i to będzie odpowiedź... Zero nawiązania do gry, a do rzeczy naokoło. Było to mało czytelne tutaj i jeśli już koniecznie chciałeś iść w stronę takiego tropu myślenia, było wstawić opancerzonego konia zamiast komboja.

Odnośnik do komentarza

no i właśnie do tego apeluję od jakiegoś czasu - darujmy sobie skojarzenia wiertarki z LBP, kwiatka maku z NFS:Shift i winogrona z Killzone - tak można wszystko połączyć; już raz mówiłem - dajcie mi przedmiot i grę, a w 2-3 skojarzeniach połącze jedno z drugim;

 

Yano chciał dowalić, rozumiem, zatem się poddaje. Mam nadzieję, że szybko podda quiz, jak ja dowalając, gdy skojarzyłem dupę Barta Simpsona z Battlefield 2 ;)

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...