Skocz do zawartości

PS3 Quiz


XM.

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 7,8 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Na pewno nie to, bo w zagadce chodzi o Enslaved ;)

 

http://www.youtube.com/watch?v=FqIv9g6FoFo&feature=bf_next&list=SPD3B56EE24A306300

 

edit: Wyjaśnię jak na to wpadłem. Pewnie nie jest żadną tajemnicą, że z Grześkiem znamy się już jakiś czas. W opisie utworu na Wrzucie widać, że kawałek został wrzucony rok temu. Tak sobie myślałem do jakiej gry może pasować. Pewnikiem była to jakaś gra, w którą G grał. Skoro ten kawałek zapadł w pamięć, to prawie na pewno gra jest nietuzinkowa. Pierwszy tytuł jaki przyszedł mi do głowy, to Enslaved właśnie. Szybka wizyta na YT i już wiedziałem :) Aha, sam jeszcze w to nie grałem ;)

Edytowane przez triboy
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Jakoś tak zawsze było coś innego, swego czasu przez Wipka narobiłem sobie sporych zaległości ;) Nadrobię, kiedyś ;)

 

A co do rozkminki, to chyba zasługa krótkiego snu, z niedzieli na poniedziałek spałem 4h, a wczoraj w nocy była u mnie taka burza, że nie szło zasnąć. Pioruny trzaskały, grzmoty tak nap.erdalały, że po wyrwaniu ze snu nie wiedziałem o co b. Masakra. Jak w oku cyklonu. (pipi)! (pipi)! JEEEEEB!!! No i spałem w sumie ze 3h, to i teraz mózg jakoś inaczej działa. Powiedziałbym, efektywniej. Palce same biegają po klawiaturze...

 

Ciach! Bo jeszcze ułożę jakiś wierszyk ;)

 

nxizv7.jpg

 

Tak, to jest moja zagadka.

Edytowane przez triboy
Odnośnik do komentarza

Na pewno nie DS. Na bank ;)

 

Żeby nie blokować, jeszcze jeden obrazek i mała podpowiedź:

 

Pierwsze zdjęcie powinno dać odpowiedź.

nxizv7.jpg

 

A jak nie, to kolejne dwa zdjęcia mają za zadanie naprowadzić was na prawidłową odpowiedź.

international-space-station.jpg

 

Niecale_lata_swoim_Play_5020041.jpg

 

Podpowiem, że z obu musicie wyciągnąć coś, co pomoże z pierwszym zdjęciem.

 

:)

Edytowane przez triboy
Odnośnik do komentarza

COD - bo lew sadzac po drewnianej podłodze leży w zoo, i jest tam mapa w zoo. ewnetualnie lew jest z afryki a wcod jest jakas frakcja afrykanskiej milicji, stacja mir jest ruska, a HTC chiński i w codach wystepuja takie frakcje i mam w (pipi)e ktory COD

 

inna wersja

just casue 2 - teren bywa dosyc pustynny/sawanna, w grze ejst ruski i chiński boss

 

jesli to nie to to podaje inne skojarzenia, moze ktoś wpadnie, ja wychodze bo już mnie ta zagadka wkurza

 

1 foto - lew, afryka, zoo, deck, spanie, znudzenie

2 foto - stacja mir, kosmos, planeta, space station

3 foto - komorka, smartfon, HTC, play (co z powyższym daje playstation), snowboard, deck, zabawa, luzne klimaty, facebook

Edytowane przez Yano
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...