Skocz do zawartości

PS3 Quiz


XM.

Rekomendowane odpowiedzi

dark ressurection bo to stick specjalnie do niego

 

nie wiem do czego to stick ale ma napis namco wiec mui byc tekken, a niewiele ich jest na ps3, zakladam ze to nie TTT2 bo ten avek jest od dawna, wiec musi byc dark ressurection

 

tak masz racje - jest to stick do konkretnej czesci ale nie jest nia DR niestety, a twoja zaspojlerowana wiadomosc jest blizej poprawnej niz ci sie wydaje.

Zrob mala korekte i mamy gotowa odpowiedz.

P.S

TekkenTagTournament 2 wychodzi w Piatek, juupi !

Edytowane przez 4 mE
Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 7,8 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

To takie ważne który Tekken? Wrzucę kiedyś zdjęcie jakiegoś piłkarza i będziecie musieli powiedzieć o jaką Fifę dokładnie mi chodzi. Nie zła zagadka, prawda?

tylko ze ten Quiz ogranicza sie do serii TEKKEN, ktorych jest niewiele na tej platformie, a gdzie sam avatar wskazuje dwie osobne czesci :) wez i znajdz mi latwiejszy quiz(no moze ten z kartoflem od Yana byl latwiejszy - portal 2 ;) )?

edit.

rano jak wpadne na jame dam podpowiedz i pojde w kime. Tekken to seria przy ktorej sie wychowalem, taki moj nr.1 dlatego wam nie popuszcze ;)

Edytowane przez 4 mE
Odnośnik do komentarza

po pierwsze zastanawiam sie, jak to jest możliwe, ze odpowiedzieliście dokładnie w tym samym czasie(mieszkacie razem, czy zmowa?) ?

 

po drugie zwycięzcą konkursu jest triboy(po raz 100 chyba), ponieważ odpowiedział wyczerpująco, a Square, chodź byl pierwszy to podał tylko jeden z tytułów zawarty na płycie TH, co tez jest poprawne, lecz nie do końca, bowiem główna atrakcja jest TH -> TTT2 Prolog -> TTT HD, reszta to tylko dodatki kolekcjonerskie :)

 

sorras Yano, ale to nie moja winna, ze poszedłeś spać, mogłeś troszkę jeszcze po główkować, w końcu tak niedaleko ci brakowało.

 

edit.

dla waszej wiadomości dodam, iz AS o którym było tak głośno, a na którym aktualnie smigam jest naprawdę rewelacyjny, wart swojej ceny :)

Edytowane przez 4 mE
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...