Skocz do zawartości

PS3 Quiz


XM.

Rekomendowane odpowiedzi

no... myślałem, że dla zmyłki dasz coś łatwego...

z racji tego, że mam dziś marny dzień, to za głęboko w meandry Twojego pokręconego umysłu wchodzić nie będę, ale strzelę raz jeszcze:

 

Tony Hawk American Wasteland

captain america + atlanta hawks dają mi taki wynik, choć jeszcze coś by się znalazło w pobliżu...

Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 7,8 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Nawet dwie :) No, ale to nieistotne, bo nie chodzi o Starhawk'a, a o Delta Force:Black Hawk Down. Kapitan Ameryka wskazuje na amerykańską armię, a jastrząb z parkietu, symbolizuje strącenie tytułowego helikoptera.

 

I jak?

 

Nawet prawdopodobne. Szkoda tylko, że ta gra nie wyszła na PS3... A tak naprawdę, to serio chodzi o Starhawk ;)

 

 

edit: "Black" było w tytule, cóż zrobić... Ja miałem na myśli "Hawk Down". Jaszczonp z parkietu miał symbolizować strącenie helikoptera, leżący jaszczonp -> leżący helikopter. :)

Edytowane przez triboy
Odnośnik do komentarza

Triboy, pierdu pierdu takie uskuteczniasz i to jeszcze z poważnymi błędami ortograficznymi. Nawet pawian w przedszkolu wie, że pisze się "jaszczomp" a nie jakieś mutacje jak Twoje odstawia...

 

A mnie te dwa muniny, co zaraz idą na rzeź przypominają mięsko armatnie do rozsmarowywania w Uncharted - i to jest moja linia obrony wysoki sądzie.

Odnośnik do komentarza

Pepe, pawian w przedszkolu? Jakiego rodzaju to przedszkole było?... ;)

 

Ja rzekomo piszę "jaszoub" z błędęm, a Grzesiek mówi na jaszczonbia, "orzeł" :rofl2:

 

Yano, mówisz, że to "słoniołak"? Hmm, a może to zwykły słonik i Grześkowi chodzi o Elefunk? Tam też są słonie, co prawda nie takie wqurwione jak ten nasz, ale jednak ;)

 

e: Gdybym jakimś tam cudem odgadł, to oddaję, bo wrócę dopiero w okolicach meczu.

Edytowane przez triboy
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

no dobra, wyjaśnienie słowne, którego na początku chciałem unikać :diablo:

 

pierwszy obrazek to elementarny składnik gry;

drugi obrazek ma sugerować coś, co pozwoli umiejscowić rozgrywkę; tutaj obowiązuje zasada skojarzenia (no przecież nie mogłem dać bezpośrednio tego :D), ale jest to proste, nie ma dziesięciu etapów kojarzenia :]

 

podpowiem jeszcze, że filmik od Triboya można traktować jako "nieoficjalną" podpowiedź :)

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...