Skocz do zawartości

PS3 Quiz


XM.

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 7,8 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

drugi obrazek ma sugerować coś, co pozwoli umiejscowić rozgrywkę; tutaj obowiązuje zasada skojarzenia (no przecież nie mogłem dać bezpośrednio tego :D), ale jest to proste, nie ma dziesięciu etapów kojarzenia :]

Odpowiedział bym że "Mars", ale to nie wyszło.

 

Hmm, muszę sobie chyba dłużej powyobrażać.

Odnośnik do komentarza

No to BACH!

 

X-COM:Enemy Unknown - zegarek wskazuje, że powinniśmy cofnąć się w czasie. Sęk w tym, że nie chodzi o czas gry, a o nasze (oki, niektórych z nas ;) ) wspomnienia. Akcja dzieje się na Ziemi, która została najechana przez ufoków. Zresztą na obrazku walczymy z ufokami, tru oldskul ma breda ;)

Edytowane przez triboy
Odnośnik do komentarza

bardzo dobrze, siadaj, pała...

chlopaki, jestem zawiedziony... na serio nikt w to nie gral? jutro z rana wyjezdzam, delegacja i sporo kilometrow przede mna, w ciagu dnia pewnie nie zajrze, wiec sie zbierzcie w sobie ;)

 

Yano przeciez w zasadzie powiedzi o co chodzi, tylko nie dal odpowiedzi, WTF z Wami? Nie kombinuje dalej jak Tri teraz (sorry, man!).

 

Najwyzsza pora na prawidlowa odpowiedz!

 

(o ile pierwszy obrazek mogl byc nie fair, bo uswiadomiliscie mi jak wiele jest tytulow z cofaniem czasu, tak kolejne daja go juz na tacy)

 

teraz pisze z fona i mam problem z wklejeniem obrazka, wiec tylko opisze "jotpega", ktory bym teraz wkleil:

obrazek z gameplaye'em z guitar hero - wpiszcie w gugle, zobaczcie jak to wyglada, moze wtedy skojarzycie.

Odnośnik do komentarza

Bez wpisywania w guglu, do głowy przychodzi mi Dj Hero - raz, że jest cofanie czasu, a dwa, zegar wygląda jakby ktoś nim scratch'ował :) Pokonując alienów zostajemy bohaterami :)

 

Wiem, że to nie to, ale czasami lubię powymyślać sobie takie głupoty ;)

 

edit 1: Retro/Grade :sorcerer:

 

kolejny edit: Najpierw napisałem głupoty, już miałem zmieniać temat... i nagle olśnienie :)

 

edit 3: Wyjaśnię dlaczego R/G. Można cofać czas i jest to kosmiczna strzelanina.

Edytowane przez triboy
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...