Skocz do zawartości

PS3 Quiz


XM.

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 7,8 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Splinter Cell: Double Agent - laski na zdjęciu zbytnio mądre nie są, widać, że pogoda nie sprzyja, jest mokro, a one są ubrane jedynie w opaski i półprzeźroczyste kwadraciki. Wnioskuję zatem, że ich mózgi są wielkości komórki - cell. Ich atrybuty występują w parach, zresztą one również, no to mamy "double". James Bond to... "agent"!

 

Dziękuję ;)

Odnośnik do komentarza

Rzecz w tym, że dilera wsadzili i teraz zjadam zapasy, niektóre już lekko nadgnite... ... ... ;)

 

Hot Shots Tennis, laski są hot, w tenisowych opaskach i ogólnie hot, no i Moore przymierza się do oddania shot'a ;)

 

 

A tak serio, to chodzi o The Naked Gun I.C.U.P. :sorcerer:

edit: Uzasadnię to tak, że laski są hot, a Moore trzyma roznegliżowany pistolet.

 

 

Edytowane przez triboy
Odnośnik do komentarza

to rzeczywiscie bylo proste, gdyby babka byla jedna to mysle ze ludzie by szybciej wpadli, bo by wygladalo dokladnie jak obrazek z gry rzeczywiscie

albo inaczej powiem - teraz wydaje sie proste i oczywiste, i to bardzo. ale jakos nie umialem wymyslic nic mimo ze niedawno gralem troche w SR3, chyba szukalem skojazen zamiast zobaczyć "Scene z gry" na samym obrazku

Edytowane przez Yano
Odnośnik do komentarza

no właśnie nie mogłem znaleźć jednej babki zakratkowanej, a zależało mi na takiej na ulicy, bo to znacznie mogło ułatwiać... jak mogłem wybrać zakratkowaną laskę w pomieszczeniu i te dwie na ulicy, to jednak padło na drugie... więcej mówi ;)

 

w drodze był jeszcze obrazek z homo-księdzem z fioletowym znaczkiem...

 

i był jeszcze taki czarny koleś, który grał na gitarce, tworzył w klimatach funky/discko, wypajacowany na max... przekozackie klipy miał do bardzo czillowych kawałków; nie mogłem sobie przypomnieć jak się nazywa ani tytułu kawałka - chciałem wkleić teledysk, że niby Zimos :D jak ktoś wie o co chodzi to niech mi wrzuci przypominajkę ;)

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...