Skocz do zawartości

PS3 Quiz


XM.

Rekomendowane odpowiedzi

to nie był plakat tylko obraz wiszący prawie wszędzie (różne obrazy), a teksty goscia był przez pol gry słyszane, był on jednym z głównych elementów fabuły, caly czas była rozkmina co to za typ tak naprawde, to nie byl przypadkowy plakat przypadkowego kolesia

ten obrazek co wkleiłem to tylko fanowska wizualizacja, to coś nie wisiało w grze

 

prawie wszedzie byly obrazy z nim, on był niejako narratorem, dającym zadania a jednocześnie poważnym elementem fabuły

Cave_johnson_70s.png

Edytowane przez Yano
Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 7,8 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Powiem tak, gdybym grał w P2 to na bank bym wiedział o co chodzi z tymi cytrynami. Tak samo wiedziaem o co chodzi z łopatą w GoW. Wszystko zależy od rodzaju zagadki, czy będzie to na skojarzenia do tytułu czy do jakiejś znaczącej sceny itd.

Yano napisał że bedzie ciężko dla tych, którzy nie grali więc można założyć, że on grał w ten tytuł. Spoglądamy na listę gier i jak nic nam się nie rzuci na myśl to trzeba kombinować. Ja osobiście to w większości zagadek korzystam z internetu, bo tak to odpowiadał bym tylko na te tytuły, które ograłem.

Odnośnik do komentarza

Yano, nie uwierzysz, ale jak oddałeś zagadkę to chciałem właśnie wrzucić taką samą z cytrynami (plus jako podpowiedź chciałem dać kotwicę i kruka), ale sobie pomyślałem, że przecież ty odgadniesz to od razu i sobie darowałem. Szkoda, że później nie zaglądałem do tematu bo odgadłbym bez podpowiedzi :P .

 

A mr_pepeush trochę przesadza - przecież to byłoby nudne jakby zagadki miały się ograniczać tylko do samego tytułu gry, tak aby każdy mógł zgadnąć.

Odnośnik do komentarza

nie sądzę, żebym przesadzał i nie wymagam, żeby zagadki były stricte związane z tytułem; ale jeśli już dajemy jakiś element, to niech on będzie naprawdę związany z grą, a nie wrzucony od czapy...

mogę dać motorówkę i powiedzieć, że chodzi o just cause 2, bo były tam motorówki

mogę dać kij od miotły i powiedzieć, że chodzi o dead island, bo były tam kije od miotły jako broń

mogę dać klucz i powiedzieć, że chodzi o dark souls, bo były tam klucze

mogę dać śrubokręt i powiedzieć, że chodzi o max payne 3, bo były tam śrubokręty

...jak ktoś grał to powinien wiedzieć... cytryny? cytryna -> obraz -> granat -> Portal 2... ma to sens.

Edytowane przez Square
Odnośnik do komentarza

mogę dać motorówkę i powiedzieć, że chodzi o just cause 2, bo były tam motorówki

mogę dać kij od miotły i powiedzieć, że chodzi o dead island, bo były tam kije od miotły jako broń

mogę dać klucz i powiedzieć, że chodzi o dark souls, bo były tam klucze

mogę dać śrubokręt i powiedzieć, że chodzi o max payne 3, bo były tam śrubokręty

...jak ktoś grał to powinien wiedzieć... cytryny? cytryna -> obraz -> granat -> Portal 2... ma to sens.

Tylko że to nie są rzeczy istotne :) Łopata nie odnosiła się do czegoś co było teksturą, tylko do konkretnej czynności i

śmierci brata :)

 

Edytowane przez Igor67
Odnośnik do komentarza

No właśnie przesadzasz ;) Ile było takich zagadek ? Bo jak dla mnie to ta od Yano jest druga (pierwsza była łopata) i gdyby się grało to by się wiedziało raczej. Co więcej, łopata została odgadnięta po bardzo krótkim czasie (dokładnie to 53 minuty).

Edytowane przez Square
Odnośnik do komentarza

stane w obronie pepeush'a!

Bowiem gralem w P2, a w ogole nie skojarzylem Quiza.

Z ziemniakiem zas wiedzialem, bo tam ziemniakiem tbyla glados(glowna postaci). Grafika jakos bardziej zapada w pamieci- dodam.

 

stane w obronie pepeush'a!

Bowiem gralem w P2, a w ogole nie skojarzylem Quiza.

Z ziemniakiem zas wiedzialem, bo tam ziemniakiem tbyla glados(glowna postaci). Grafika jakos bardziej zapada w pamieci- dodam.

Odnośnik do komentarza

Ej no, sposób zabiajania w Dead Space 2 jest be, a cytryny są ok? Nie ma, nie ma. Podobnie łopata. Jeżeli ktoś w to nie grał, to nie miał najmniejszych szans aby zgadnąć. Zresztą jak ktoś grał, to również istaniała szansa, że nie zgadnie ;)

 

A co do zagadki, to odpowiadam ModNation Racers. W obu grach są podobne ludki + edytory.

Edytowane przez triboy
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...