Skocz do zawartości

PS3 Quiz


XM.

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 7,8 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

:) Zrobimy tak, najpierw napiszę 3x nie, a następnie rzucę podpowiedź. Oki?

 

No to lecimy. Na pierwszym obrazku nie jest ważne, gdzie ten ktoś się znajduje, istotne jest to, kim ta osoba jest. Nad drugim obrazkiem musicie jeszcze popracować ;)

 

I jako bonus, łapcie fotkę:

Untitled-2.png

 

I kolejny bonus - może nie powinienem tego pisać, ale podpowiem Wam o jaką grę na pewno nie chodzi. Jeżeli w jakiś sposób powiązaliście te obrazki z Walking Dead, to niestety jesteście w błędzie ;)

Edytowane przez triboy
Odnośnik do komentarza

Dead Rising? Główny bohater jest zdaje się dziennikarzem/fotografem, który przybył do centrum handlowego żeby powęszyć nad artykułem życia czyli o żywych trupach (bonus o Walking Dead mnie naprowadził na to). Trochę nie pasuje mi fotka Jacka Sparrowa czyli Johnny'ego Depp'a. Zdaje się, że w grze był jeden taki psychol, który nazywał się Johnny James.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Niestety nie Farmerze, ale łap + za ambicję ;) Masz rację, że w pierwszym obrazku chodzi o dziennikarza. Gdyby nie on, to myślę, że historia przedstawiona w grze, wyglądałaby inaczej. Nie trafiłeś z węszeniem, to nie o to chodzi. Zgadzam się, że Depp nie pasuje do DR, pasuje za to doskonale do gry, o której myślę ;)

 

I podpowiedź, tym razem muzyczna:

https://www.youtube.com/watch?v=kihLCjQtBNE

;)

Edytowane przez triboy
Odnośnik do komentarza

W sumie to miało wskazywać na "kurort".

 

Oki, żeby nie wstrzymywać, rozwiązanie quizu:

 

Bulletstorm

Akcja gry mam miejsce na planecie Stygia, która była kurortem.

 

Obrazek z dziennikarzem - Główny bohater gry zlikwidował dziennikarza, po czym przestał być komandosem i został kosmicznym piratem.

 

Obrazek z psem - napisałem, że chodziło o "rzecz", tą rzeczą jest smycz. Bardzo charekterystyczna rzecz w Bulletstorm.

 

Jack Sparrow - pirat i w dodatku z butelką trunku, który ma zastosowanie w BL.

 

:)

 

 

 

No to teraz, kto pierwszy ;)

Edytowane przez triboy
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...