Skocz do zawartości

PS3 Quiz


XM.

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 7,8 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Lost przy tym to dobranocka... to jest pokręcone jak "Inland Empire" Lyncha. Mamy tu spadek, owocoptaka, czarnoskórego koszykarza, ferrari na sniegu, calineczkę, kapitana SF, cebulę, "krytykosatyrę" i mam czcić ojca swego (matkę z reszt też...), a do tego szyfry.

 

 

122880550.jpg

 

Chciałem zamieścić "Mózg roz(pipi)any" ale to lepiej wyraża mój stan...

 

Odnośnik do komentarza

Nie Qstom, to nie Buzz.

 

Mój błąd, dodałem "+" do podpowiedzi, a dokładniej do dekalogu.

 

I ostatnia podpowiedź na dzisiaj:

 

Wszystkie pięć elementów podpowiedzi łączy jedna wspólna cecha. Jak już ją odnajdziecie, użyjcie Rot13, następnie koszykarz i autko.

 

 

 

A jak nie będziecie chcieli zgadywać, to napiszę o jaką grę mi chodzi i na jakiej zasadzie dodawałem podpowiedzi ;)

Edytowane przez triboy
Odnośnik do komentarza

Tri, jedyne co zrobiłeś ostatnim postem to tylko utrudniłeś zagadkę. Zamiast podpowiedzi wrzuciłeś drugi quiz. Po jego rozwiązaniu nie uzyskujemy tytułu tylko możemy zacząć rozkminiać ten poprzedni.

Proponuje aby zamiast podawania odpowiedzi końcowej naprowadził w jaśniejszy sposób do koszykarza i auta.

Edytowane przez Square
Odnośnik do komentarza

 

 

Wszystkie pięć elementów podpowiedzi łączy jedna wspólna cecha. Jak już ją odnajdziecie, użyjcie Rot13, następnie koszykarz i autko.

 

 

Ta, może jeszcze metro mamy rozbudować w Warszawie?

 

Może daj jakąś podpowiedź, która będzie bezpośrednio nawiązywała do tytułu, bo tak to będziemy to zgadywać ruski rok... Prix, cebula (dosyć dorodna zresztą), jakiś wierszyk. No i jeszcze jakaś laleczka, która klimatem mi się kojarzy jedynie z Bioshockiem...

Odnośnik do komentarza

z żalem stwierdzam, że Yano mnie uprzedził w udzieleniu odpowiedzi... :confused:

 

Tri, sam widzisz, że tutaj nikt nie klei Twojego toku rozumowania i nic z tego nie będzie. Zamiast wstrzymywać zabawę albo podaj odpowiedź, albo zupełnie nową podpowiedź, byle jakąś sensowną i niekoniecznie zaszyfrowaną rot'em.

[EDIT:]

i zapomnij o koszykarzach, ferrari, cebuli i dekalogu; a o rot13 zapomnij zdecydowanie! wygrałeś, a teraz daj nową rozkminę!

Edytowane przez mr_pepeush
Odnośnik do komentarza

Wiecie co, był dym jak Grzesiek dał trybunę i gazety, był dym jak pojawiła się łopata, na psa też były narzekania. Może najlepiej dawać proste quizy, o np taki:

vfhnb.jpg - bez "P"

 

wjyhs3.jpg

 

1,2,3,4,...,6

 

 

I jak? Lepiej? Nic nie trzeba naprowadzać, nie trzeba pokazywać palcem, nawet nie trzeba się zbytnio zastanawiać ;)

 

Zróbmy więc tak, o tamtym quizie zapominamy, kto odgadnie obecny, ten zadaje. Odpowiedzi nie zdradzę, będziecie żyć w niewiedzy ;)

  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza

kojazy mi sie z tym, bo jazda na desce jak w tonym, tylko ze w kosmicznych klimatach, w dodatku screen ze starego tonego sugeruje odgrzewanego kotlea z psx

 

Streak%20-%20Hoverboard%20Racing%20%5BU%5D%20%5BSLUS-00629%5D-front.jpg

 

 

swoja droga gralem w ta gre xD nie wiem czemu bo byla dosyc nędzna ale keidys sie gralo we wszystko ;p

o ile pamietam kupilem ją w empiku za 9zł w promocji xD

Edytowane przez Yano
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...