Skocz do zawartości

NBA


Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...

Oden w Miami, a Brandon Jennings w Detroit. Puszczony w amnestii Mike Miller trafił do Grizzlies, kolejny element w ciekawej walce o tytuł konferencji. Jeszcze jakieś newsy? Michael Beasley znowu został pojmany za posiadanie trawy, czy można to nazwać newsem? To chyba mniej zaskakująca wpadka, niż zakontraktowanie Jenningsa przed Pistons (chociaż w pewnym sensie będę im kibicował jako chyba pierwszemu zespołowi w historii, który wystawi w piątce trzech leworęcznych).

 

 

Dzień, na który czekamy, to 29 października. Wtedy sezon otworzy powrót Derricka Rose'a na świętujący teren Miami, a potem derby Los Angeles, w którym Clippers będą potężnym faworytem. Prawdopodobnie nie wystąpi Kobe, ale facet jest dość szalony pod pewnymi względami i jeszcze bym tego tak do końca nie skreślał...

Edytowane przez ogqozo
Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Kurczę, zdałem sobie sprawę, że zanika NBA, na którym się wychowałem. Ostatnio karierę zakończyl Shaq, i Hill teraz Iverson i T-mac. Nie mówię już nawet o zawodnikach, którzy odeszli już kilka lat temu, czyli Ewing, Pippen, Miller, Payton, Houston. Lada chwila popłynie pewnie Allen, Garnett, Carter, czy nawet Kobe. Smutne to trochę, bo tych zawodników podziwiałem jako pierwszych w swoim życiu...

Odnośnik do komentarza

Ogłoszenie na czas ogórkowy: Derrick Caracter, który według moich obliczeń zagrał w NBA jakieś 200 minut (w sezonie 2010-11 w Lakers) podpisał kontrakt ze Śląskiem Wrocław. Fascynujące, prawda?

 

 

Co do emerytur, sam przepływ czasu mnie nie przygnębia, raczej ekscytuje. Bardziej przygnębiające jest to, że ludzie młodsi ode mnie powoli zaczynają dominować w lidze. Zarabiają dziesiątki milionów dolarów, zasłużone przychodami z biletów.  Jeśli w moim wieku nie jesteś kimś, jesteś nikim. No ale jest wiele przykładów, że z drugiej strony taki wiek to dla nich już szczyt, a potem wcale nie jest z kolei różowo. Iverson to najlepszy przykład. Koleś zarobił 200 milionów dolarów i stracił wszystko, rozdając każdemu krewnemu i kasynu w okolicy. Z okazji przejścia na emeryturę wspominano głównie zabawną konferencję "practice", ale ja nie mogę zapomnieć o relacji z procesu rozwodowego, gdy Iverson wywracał puste kieszenie na spód i krzyczał do żony "nie mam nawet pieniędzy na kanapkę!", a ona dała mu 61 dolarów.

 

Zabawny fakt, o jakim dowiedziałem się ostatnio: Reebok w ramach umowy zapewnił Iversonowi fundusz powierniczy na starość. Jest to spora sumka, 15 mln dolarów (było 30, ale połowę dostanie żona w ramach ustaleń rozwodowych), jednak może ją wyjąć dopiero w 2030 roku.

Edytowane przez ogqozo
Odnośnik do komentarza

Ogłoszenie na czas ogórkowy: Derrick Caracter, który według moich obliczeń zagrał w NBA jakieś 200 minut (w sezonie 2010-11 w Lakers) podpisał kontrakt ze Śląskiem Wrocław. Fascynujące, prawda?

 

 

Słynący z ciężkiego charakteru Derrick Caracter został dziś wyrzucony ze Śląska Wrocław.

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Nie minęła strona tematu i stało się - Lakers wprowadzają czarne koszulki. Z informacji prasowej wynika, że jest to swego rodzaju hołd dla pracowników przemysłu filmowego, ale nie jestem pewien, czemu, może po prostu z racji nazwy "Hollywood Nights".

 

http://www.nba.com/lakers/hollywoodnights

Odnośnik do komentarza

Oczywiście alternatywne, podejrzewam, że na jakieś hitowe mecze.

 

 

 

W meczu Nets-Heat zawodnicy mają wystąpić za to w koszulkach z pseudonimami zamiast nazwisk. Zamiast James na koszulce King James, to będzie rewolucyjna odmiana.

Edytowane przez ogqozo
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...