Skocz do zawartości

Wody, napoje, soki itp.


Zaton.

Rekomendowane odpowiedzi

Najgorsze jest to, że są aloesowe za 10-15 zł konserwowane chemicznie i teraz jak osioł musze czytać dokłądnie etykietę aby się nie naciąć. Ostatnio w tesco tak kupiłem, jeden z droższych a w domu okazuje się, że zonk. Zawsze sprawdzam etykietki ale nie sądziłem, że muszę studiować dokładnie etykietkęjakiejś aloe very czy tam pochodnej za ponad 10 zeta.

Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 1,6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Piszesz o pojemności 1,5 l? Jak tak, to trudno, żeby dobry napój kosztował mniej. Tropical widziałem najtaniej za 12.5 zł, a jak ktoś kupił wersję konserwowaną chemicznie za 15zl to widocznie sprzedawca nakłada dużą marżę na napój, który można zwykle nabyć poniżej 10 zł.

Odnośnik do komentarza

Tak, raczej 1,5 litra i nie psioczę na cenęnapoju aloesowego samą w sobie, tylko na te wały z tymi konserwantami.

Kupując taki napój, to raczej mam w głowie, że jest bardziej 'eko' niż mniej. Tak samo jakbym kupował sok jabłkowy z tymbarku to z automatu raczej spodziewam siędobrego jakościowo soku a nie jakiegoś chemika Tanie i Pewny tylk oz ładną etykietą.

Odnośnik do komentarza
  • 4 tygodnie później...

po sprajcie zawsze mnie zgaga pali. ale to prawda ze w niemcach jest duzo tych napojow zero. fanta, sprite, cola to wiadomo tez ale oni mieli zanim my w ogole wiedzielismy co to.

 

ostatnio mam malego pjerdolca na zdrowe dobre soki i pije sobie takie wlasnie. fortuna pomaranczowa, 100% sok bez zadnych substancji slodzacych bardzo dobry a dzisiaj sobie kupilem tymbark multiwitamina. 80iles % to mix kilku owocow a reszta to sok z marchwi tez pycha. ogolnie mysle zeby sobie czasami samemu wyciasnac owoce ale zwykle mi sie nie chce

Odnośnik do komentarza

ja po sprajcie i generalnie gazowanych napojach zgagi nie mam, ale sok pomarańczowy lub truskawkowy kubuś (którego uwielbiam niestety) to gwarantowana nieprzespana noc

ostatnio doszły do tego banany, te napoje tymbark typu jabłko/mięta - noc zarwana masakra

 

soki 100% z jabłek, porzeczek lub owoców egzotycznych na propsie

Odnośnik do komentarza

W Lidlu jest ichni energetyk light w puszce, chyba nie więcej niż 1,50 zł. Jak na bezcukrowy napój, to całkiem dobry.

Chociaż i tak wszystkie energy drinki to jeden syf, tylko różnią się aromatem.

Z napojów posmakował mi ostatnio smoothie mango z Aldiego (ze zmiksowanych owoców). W lodówkach są buteleczki bodajże 300ml za 2,90 zł.

Odnośnik do komentarza

Mi też stewia nie podchodzi, piłem Fritz Colę z nim i wolę cukier brązowy jak już miałbym słodzić, ale chodzi o to, że produkcja stewii jest tańsza niż cukier, plus jest zdrowsza i mniej trzeba jej zużywać aby coś posłodzić. Cukier biała smierć nie słyszeliscie?

Odnośnik do komentarza

Jak się gdzieś natknę to zakupię. Btw ostatnio ktoś to się podniecał napojami aloesowymi. Kupiłem aloe king winogronwy chyba i nie dałem rady, gęste jak śluz z jakimiś syfami w środku i do tego słodkie w chuj ;/ są jakieś lepsze odmiany tego napoju czy one tak po prostu smakują?

 

Sam czysty aloes jest mniej słodszy, ale one tak smakują i już. Co do syropu z agawy to w rossmanie jest za 20coś złotych za butelkę. Mejm no jak zielona to oczywiste, że stewią słodzone.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...