Skocz do zawartości

Wody, napoje, soki itp.


Zaton.

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 1,6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Nie wiem jak wam ale mi cytrynowa kola z biedry smakuje jak plyn do mycia naczyn. Bardzo rzadko pije smakowe shity, wiec moze dlatego nie mam spapranego smaku i czuje ten zaje.bisty posmak. Ogolnie za cola nie przepadam, chyba ze na Swieta :P do biedry wjechalo pepsi dwupak 1.25l za 5zeta o ile dobrze pamietam.

Edytowane przez Plugawy
Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Nie kupiłem, przepraszam. Zachowałem sie jak gów.niarz. 

 

jutro kupie obiecuje. Oddam wam plusy tymczasem.


Dla mejma nie starczyło xD grzybi oddaj mejmowi połowe


O grzybiarz oszuscie wcale mi nie dałeś plusa. 

 

Mejm ale na tym wyszłeś, a plus miał być 100% sprawny :/


Ninja edity sa wykur.wiste mój post wygląda jak tomik poezji 


I jeszcze raz


I jeszcze raz kur.wa


Za mame


Za tate


O kur.wa ale sie podjarałem starczy ufff

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Cisowianka. Ostatnio kupiłem w Lidlu Saguaro średnio gazowaną - wziąłem dwa łyki, dałem pannie do spróbowania i wylałem do kibla. Smak był jakby ktoś w wodzie chciał kredę taką co to się w szkole po tablicy pisało wymieszał. Może tak miało być (naiwny?) ale nie mój gust.

Co do słodkich to smakuje mi Cola z biedronki, ale w wersji zero czy tam bez cukru.

Z soków to czarna porzeczka. A pijąc czy to sok, czy napój pomarańczowy zawsze boli mnie po nim głowa...

Edytowane przez Mihau_ALU
Odnośnik do komentarza

swego czasu w osiedlowym sklepie kolo siebie kupowalem czesto jedna i ta sama najtansza wode jaka mieli niegazowana, nazwy nie pamietam - no prawie nie dalo sie trafic na taki sam smak w butelce - raz to smakowalo jak woda, raz jakby wlasnie z kreda wymieszali, raz taki lekki naturalny gaz jak te wody wysokozmineralizowane

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...