Skocz do zawartości

Wody, napoje, soki itp.


Zaton.

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 1,6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Kupiłem sokowirówkę - polecam wszystkim zrobienie tego samego.

Wrzucam se dwa jabłka, dwie marchewy i mam jakieś 500 ml soku. Ale za to jakiego, mmmm, pychota.

Nie trzeba nic słodzić, a i tak słodkie, no i pełno witamin i zero chemii. Tylko co mnie zdziwiło to bananów nie mogę miksować, bo cośtam zawierają.

Fajna sprawa, tylko mycie ch.ujowe.

Odnośnik do komentarza

Ja już od jakiegoś czasu odzwyczaiłem się od słodkich napojów czy też ze słodzikiem. Piję głównie wodę żywiec mocno gazowaną. I jest mocno gazowana. Jak wypiję szklankę na raz to czasem aż w nosie kręci. Taka najbardziej mi smakuje. Kiedyś bardzo lubiłem powerade'a niebieskiego i wydawał się nie taki słodki. A jak niedawno kupiłem to ledwo wymęczyłem bo za słodki. Ze słodkich to bardzo lubię energetyki. Prawie codziennie kupuję sobie małą puszeczkę. Nie żeby się pobudzić bo na mnie to nie działa ale smakują mi bardzo. Chyba się uzależniłem :/

Odnośnik do komentarza

Również nie pijam od dłuższego czasu słodkich napojów. Woda, woda i woda głównie, od czasu do czasu Dr Pepper, bo można sobie pozwolić. 

 

 

Aaa i ta nowa Mirinda grejfrutowa, boska, a do tego według etykiety ma mniej niż 0,1g cukru.

Odnośnik do komentarza
  • 5 tygodni później...

0Jrhdt2.jpg

Kola wanilinowa jest specyficzna. Wiśniowa bardziej mi odpowiada. Waniliowa ma bezczelną cenę (niemal 4zł za puszkę), ale to typowe dla niepopularnych produktów. Choć i tam Mars kruszy system.

Tyqrch3.jpg

 

Również nie pijam od dłuższego czasu słodkich napojów. Woda, woda i woda głównie, od czasu do czasu Dr Pepper, bo można sobie pozwolić. 

 

 

Aaa i ta nowa Mirinda grejfrutowa, boska, a do tego według etykiety ma mniej niż 0,1g cukru.

Leci plus. Mam podobnie, choć uwielbiam mleko i przynajmniej litr dziennie od małego wypijam. Niektórzy twierdzą, że laktoza źle wpływa na poziom tkanki tłuszczowej, ale nie mam z tym problemu. Dr Pepper, jest natomiast mocno w porządku.
Raczej okazjonalnie sięgam po takie produkty, ale mnie osobiście on smakuje.

Odnośnik do komentarza
Gość Orzeszek

pamiętam jak ten napój mars był w kartonikach sprzedawany kilka lat temu. natomiast w carrefurze zauważyłem na dziale "kuchnie świata" nietypowe słodycze jak twix z masłem orzechowym czy snickers z masłem orzechowym, czy miętowe m&msy. cena za batona 7,99zł troche imo przegięcie, ale import to import. co do coli vanilliowej to ubóstwiam, w piotrez i pawle jak sie trafi promo to butle 1,5 litra idzie trafić za 4,99

Edytowane przez Orzeszek
Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...

Sokowirówka - 70 zł

Buraczki - 1,99 zł za 1 kg

Jabłuszka - 1,89 za 1 kg

Marchew - 2,49 za 1 kg

 

= więcej siły i to naturalnej. Energia na częsty wzwód, pracę fizyczną i dobre samopoczucie.

 

A nie jakieś chemiczne energetyki, po których stracicie zęby i wygląd. Oraz częsty wzwód. To ważne.

  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...