Skocz do zawartości

Breaking Bad


Shen

Rekomendowane odpowiedzi

Gość _Milan_

Znowu mam halucynacje, przecież ten serial jest ok, ale żeby sie podniecać każdą sceną... szanuje wasze zdanie , jednak mam odmienne, Skyler tak samo obsrywa swoja osoba serial jak robiła to w deadwood, ten sam zestaw głupich ryjów, te same ciche rozmowy i patrzenie we wszechswiat.

Niech umrze, wole już kripla.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 1,9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Ale spójrzcie na to z bardziej pozytywnej strony. Bajzel z Tedem jest zakończony, Walta się boi, więc i przed kamerą będzie się rzadziej pojawiać. Jak dla mnie bardzo niezrozumiała postać, sama nie wie czego chce, sama nie wie, co ma robić... Zachowuje się, jakby co 5 minut miała okres.

Odnośnik do komentarza

To postać, którą scenarzyści myśleli, że odratują osobnymi wątkami. Pytanie czy to aktorka niweczy plany scenarzystów, że cokolwiek by oni nie wymyslili i tak jest najwyżej średnie, czy może sami scenarzyści, nie mają pomysłu na żonę Walta i od czasu do czasu próboją z niej coś ulepić jednak wychodzi z tego max plastusiowy pamiętnik a nie fajny wątek w serialu.

Odnośnik do komentarza

Nie wiem czego Wy od tej Skyler chcecie; jest tym kim ma być i jej to znakomicie wychodzi. W(pipi)iającą, sfrustrowaną żoną pospolitego przegrańca losu, któremu nagle zaczęło odwalać, a ona nie wie co z tym zrobić, kiedy nie może już go kontrolować. Nawet mordę idealnie dobrali do tej roli.

To prawda. Gadałem dzisiaj o tym z moim kumplem Matthew Weinerem i potwierdził, że tak miało być i specjalnie dobrał mordę.
Taki charakter Skyler jest idealną metodą na pokazanie charakteru Walta i wypada to znakomicie.

 

Kogo to obchodzi, ja chcę fajne postaci a nie niefajne :(.

Odnośnik do komentarza
Gość _Milan_

Czasami się łapie na tym że denerwuje mnie gdy postać w serialu jest fizycznie wyidealizowana, głowna bohaterka musi miec super nogi, idealna cere, blabla, a pozniej człowiek dostaje taka Skyler z łydami jak qubek i ryjem jak siostra mendy i jednak woli fotoszopa ;/

 

sklar-breaking-bad.jpg?w=576

 

chociaż może lepiej niech sie nie uśmiecha

Anna-Gunn-233x300.jpg

Edytowane przez _Milan_
Odnośnik do komentarza

No generalnie da się zauważyć na forum, że kobieca postać w czymkolwiek może być albo z grupy "dobra dupa" albo z grupy "ależ mnie irytuje ta postać i po co ona w ogóle jest". Ewentualnym wyjątkiem są chyba tylko kobiety które zachowują się jak stereotypowy facet w stylu Marge z "Justified" albo innej Sigourney Weaver, one chyba też są akceptowalne.

Edytowane przez ogqozo
Odnośnik do komentarza
Gość _Milan_

No generalnie da się zauważyć na forum, że kobieca postać w czymkolwiek może być albo z grupy "dobra dupa" albo z grupy "ależ mnie irytuje ta postać i po co ona w ogóle jest". Ewentualnym wyjątkiem są chyba tylko kobiety które zachowują się jak stereotypowy facet w stylu Marge z "Justified" albo innej Sigourney Weaver, one chyba też są akceptowalne.

 

deadwood - Jane

the shield - żona Vica

 

2 przykłady z brzegu że to nieprawda.

Odnośnik do komentarza

No Calamity Jane się spokojnie zalicza do tej ostatniej grupy, fajna bo się zachowuje jak byśmy oczekiwali od faceta. Co do żony Vica to nie pamiętam, żeby w ogóle jakieś opinie o niej były, dość marginalna postać przez większość serialu.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...