Skocz do zawartości

Breaking Bad


Shen

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 1,9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Ok skończyłem ten ostatni odcinek przed przerwą i powiem że końcówka rozczarowująca :(, czekałem do teraz bo jakbym miały tyle czekać na kontynuację oglądając na bieżąco to bym się pociął ;)

 

 

 

Co pierwszy raz niby tam srał i czytał gazetę ,i bum nagle znajduję książkę, naprawdę poszli na łatwiznę. 

 

 

Odnośnik do komentarza

Ty chyba z konia spadłeś. Walter jest zbyt inteligentny, żeby go DEA normalnymi metodami śledczymi dopadło. Tutaj musiał być i idealnie pasuje ten ironiczny zbieg okoliczności.

 

 

Rzeczywiście inteligencja aż bije po oczach,i dlatego zostawia na (pipi)zu taki dowód, gdzie szef policji przychodzi do niego jak do siebie ? proszę Cię. Ja rozumiem że autorzy chcieli by to tak się kończyło, by widz żył w napięciu co zrobi jego szwagier. Ale bez jaj, osoba który zaplanował precyzyjne zabójstwa w 3 więzieniach, osoba który do tej pory był jak duch dla mafii, policji tak daje się nagle na czymś takim złapać ?

Możecie mówić co chcecie dla mnie to pójście na łatwiznę przez scenarzystów  

 

Odnośnik do komentarza

ostatnio pytałem o polecenie seriali, i oczywiscie min było breaking bad, więc w końcu sie przełamałem i postanowiłem sprawdzić

chcialem na wieczór jeden odcinek ale odrazu pooglądałem 3 odcinki i skonczylem o 2 w nocy a dziś zaspałem do pracy przez to :P

 

i musze zgodzić sie z ogółem - naprawde ciekawy serial, trzyma w napięciu i wciąga

ciekawe czy wciągnie mnie na tyle że wszystkie odcinki obejrzę w ciągu kilku dni :P 

 

chociaż też musze powiedzieć że pierwszy odcinek najfajniejszy, 2 i 3 odrobine słabsze (chociaż może już spiący byłęm

Odnośnik do komentarza

ostatnio pytałem o polecenie seriali, i oczywiscie min było breaking bad, więc w końcu sie przełamałem i postanowiłem sprawdzić

chcialem na wieczór jeden odcinek ale odrazu pooglądałem 3 odcinki i skonczylem o 2 w nocy a dziś zaspałem do pracy przez to :P

 

i musze zgodzić sie z ogółem - naprawde ciekawy serial, trzyma w napięciu i wciąga

ciekawe czy wciągnie mnie na tyle że wszystkie odcinki obejrzę w ciągu kilku dni :P

 

chociaż też musze powiedzieć że pierwszy odcinek najfajniejszy, 2 i 3 odrobine słabsze (chociaż może już spiący byłęm

Oglądaj sobie spokojnie. Pierwszy sezon dla mnie najsłabszy. Później się zaczyna jazda.

Odnośnik do komentarza

@up

no właśnie skończyłem przed ostatni odcinek. Rzeczywiście, sezon dopiero rozkręca się na koniec. Zaraz kończę 3 sezon i zaczynam 4 .Cieszy mnie że to nie jest kolejne Game of Throne, gdzie przez 1/2 sezonu nic się nie dzieje a potem w ostatnim odcinku ginie kilka postaci i czytam "OMG najlepszy serial ever !"

Odnośnik do komentarza

to zakończenie połówki sezonu było ostre i niezły cliffhanger, mimo ze teoretycznie scena była spokojna i luźna to jednak ostatnie sekundy zawiesiły poprzeczke

jedyne czego mi brakowało to żeby w ostatnij sekundzie gdy ekran czernieje powinno być jeszcze słychać"

"MOTHER FFFUU........."

rage-mega-rage.png

 

 

 

co do nowego odcinka to myśle że można sie nieco domyślać kolejnych wydarzeń, w końcu pierwsze sceny tego sezonu pokazywały urywek z przyszłości

 

 

dzień 52 urodzin

a pod koniec "pół-sezonu" było widac że walt mial 51 urodziny i potem bylo pokazane "pare miesiecy później" (sielanka)

więc między końcówką pół-sezonu a sceną w knajpie mineło ok pół roku

 

 

Edytowane przez Yano
Odnośnik do komentarza

a tam napisy , ja sciagam w pierwszych minutach jak sie pojawi

 

ale swoją drogą to pewnie hatak zrobi napisy w ciągu kilku godzin

 

 

 

btw dowiedziałem sie że te kilka pozostałych odcinków to już jest finał serii czy to prawda?  nie będzie już kolejnych sezonów? (w sumie brzmi to dosyć logicznie patrząc na cliff hangera i to co sie może stać po nim)

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...