Skocz do zawartości

Breaking Bad


Shen

Rekomendowane odpowiedzi

Ogladam 4 sezon znowu i jedna sprawa mnie ciekawi. Co robil Gus przed 1986rokiem? Na tym przesluchaniu, po sledztwie Hanka, Hank mowi ze przed 1986r Gus byl jak czlowiek widmo jak jeszcze mieszkal w Chile. Po przeprowadzce do Melsyku sa dopiero na niego jakies dokumenty. Potem Gus kazal Mikeowi sprawdzic czy jest cos na niego z tamtych lat, Mike mowil ze do 1989r nic o Gusie nie wiadomo tak jakby w ogole nie istnial. To co on robil w tamtych latach? Chodzi o rozpeczecie tych kurczakow i pierwsze kroki w produkcji mety z tym swoim przyjacielem (ktorego na tym przerywniku z dawnych lat odstrzelil Hector?) 8odc jak cos.

Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 1,9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Słyszałem gdzieś ( nie wiem nawet czy nie w tym temacie) że Walt

wkręci Hankowi ścieme że książkę dostał od tej Gretchen Black z czasów kiedy pracował w tej swojej firmie Gray Matter ( tej dupy jego kumpla co to niby sponsorował jego leczenie, inicjały pasują.) Hank to częściowo kupi ale będzie znajdował coraz więcej powiązań Walta z Heisenbergiem

 

 

 

Hank to jedyna myśląca osoba w tym całym DEA.  Wystarczy, że zabierze tą jedną stronę i porówna charakter pisma, by takie alibi legło w gruzach.

 

Edytowane przez Zwyrodnialec
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

No tak, przecież to jest oczywiste. Przecież Hank nie wybiegnie z kibla w samych gaciach i nie podbiegnie do niego, wyma(pipi)ąc mu książką przed japą i krzycząc: "WIEM KIM TAK NAPRAWDE JESTEŚ DZIFFFKO! MAM CIE!".

 

Ja chciałbym właśnie coś podobnego zobaczyć.

Odnośnik do komentarza

Wiadomo, że nie tak dokładnie jak to przedstawiłeś. Ale bardzo bym chciał żeby cały pierwszy odcinek rozgrywał się podczas tego obiadu / kolacji co w ostatnim odcinku. Gdzie otwarcie rozmawialiby o sprawie. Ale nie ma co liczyć na coś takiego.

Odnośnik do komentarza

Znając życie to scena obiadowa skończy się po 5 minutach pierwszego odcinka, Hank pewnie dostanie "niestrawności", weźmie tą swoją wielce irytującą żone ze sobą i pojedzie do swojego Pokoju Rozmyśleń. Popatrzy się na kryształki, doda ostatnie puzzle do układanki i zacznie realizować Wielki Plan złapania Walta.

Odnośnik do komentarza

Mija mniej-więcej 24 godziny odkąd skończyłem oglądać BB. 5 i pół sezonu obejrzałem (wciągnąłem) w jakiś tydzień i dzień, może dwa.

 

Nie ma słów którymi opisałbym jak wyjebanym w kosmos, Breaking Bad serialem jest. Już w połowie drugiego sezonu, wskoczył na drugie miejsce moich top seriali ever.

No ja pier.dole nie spodziewałem się czegoś tak PRZE-GENIALNO-FENOMENALNEGO.

 

Dzisiaj w zasadzie pierwszy dzień od tygodnia bez Breaking Bad i czuję się jakbym stracił coś bliskiego, czuję pustkę :( Nie chce mi się grać, nic oglądać ani nic tylko myślę o Walterze (yep) i reszcie ekipy BB (no oprócz Skyler). Mike

:(

Nawet nie chcę sobie wyobrażać co mają osoby które oglądają serial na bieżąco. I czekają rok czy tam ile... na finał heh.

 

PS. Na liście serialowej do obejrzenia mam jeszcze: The Wire, Shield, Homeland i The OZ. Który z tych seriali jest równie genialny (o ile jest) jak BB. Za który się wziąć?

Odnośnik do komentarza

Zacznij OZ (miejscami się to trudno ogląda i czasem wlecze) w międzyczasie łykaj Homeland (albo olej to i obejrzyj coś innego w jego miejsce). Następnie The Wire i będąc zamroczony na końcu przy(pipi)ij serialem z najlepszą końcówką ever w postaci The Shield...

 

Potem obejrzyj raz jeszcze The Wire, by uświadomić sobie, że lepszego serialu nie ma i nie będzie.

Odnośnik do komentarza

Dobra, zarzucam najpierw The Wire, dzięki i sorry za offtop.

 

Jest jeszcze dużo dobrych brytyjskich mini seriali, albo i pełnych seriali jak np Luther, Sherlock, The Shadow Line itp itd

 

Ostatnio właśnie obejrzałem 4 odcinkowy The Take, dobra brytyjska gangsterka z kapitalnym Hardym. Szkoda, że tylko 4 odcinki.

Edytowane przez SłupekPL
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...