Skocz do zawartości

Breaking Bad


Shen

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 1,9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Gość _Milan_

5/10, w całym odcinku tak naprawdę ciekawe były 3 sceny, reszta to nedzne zapychacze

 

 

 

- czy naprawde jara was ogladanie smutnej mordy Pinkmana siedzacego na kanapie i patrzacego w niebo?

- czy naprawde ciekawe byly rozmowki jego kumpli o star treku? były zenujace

- Skyler znowu obrzygała swoją postacią scene

- całe to latanie z pieniedzmi i rozdawanie ubogim, naprawde, zero emocji, nuda, i smutna mina pinkmana

- nedzne kłamstwa waltera, i te jego oczka, byliw mi bylim mi, ju haft tu byliw mi dzessi, zieeeew

- oczywiscie odicnek był wydłuzany scenami otwierania pudeł w rytm hipsterkiej piosenki, oraz wymiotami Waltera, jakos trzeba było go zmusic by zaczał szukac ksiazki, swietne miejsce by ja ukryc btw.

 

-scena poczatkowa, scena wyjscia Hanka z  domu i ostatnia scena, jedyne dobre elementy, przykro mi ,ale serial ssie pałe.

 

 

  • Plusik 2
  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza

a mi sie odcinek podobal, faktycznie, sceny z pinkmanem nudne, ale reszta super :potter: ciesze sie ze akcja rozkreca sie znowu wolno, maja jeszcze cale 7 odcinkow zeby wszystko wyjasnic i rozwinac akcje, jesli chodzi o tresc, to

 

 

 

Rozumiem, ze Hank na sama mysl tego, ze Walter moze byc powiazany z Galem dostal ponownie dawno zapomnianego ataku paniki, na ktore cierpial od czasu zabicia Tuco? Troche mi go szkoda w sumie a i sam motyw troche mi sie nie podobal, no ale... Sky jak zwykle wnerwia, ja nie wiem co jest nie tak z ta kobieta, wszystko sie uklada, wszystko jest ok, a ona robi dziwne miny i unika Waltera kiedy ten chce zaczac rozmowe na temat kupienia kolejnej myjni... Eh, baby. No i Walt troche zle rozegral sprawe z Hankiem pokazujac mu GPSa, ale ciekawi mnie jak to sie dalej rozwinie :)

I wnioskuje, ze jednak udalo mu sie choc troche przezwyciezyc raka, skoro na poczatku sezonu skonczyl 51 lat, a tutaj chocby na poczatku ma juz 52, a sam twierdzil ze zostalo mu pol roku zycia, ciekawe co sie takiego stalo z tym domem ze taki zniszczony, opuszczony i ciekawi mnie reakcja sasiadki jak zobaczyla Heisenberga... 

 

 

 

Teraz "tylko" czekac tydzien na nowy odcinek...

Odnośnik do komentarza

Pierwsza i ostatnia scena były świetne, reszta... 

 

 

Wydaję mi się żeby upchnęli w tym pierwszym odcinku każdą możliwą postać, żeby nikt nie płakał, że po roku czekania nie zobaczył ochroniarza murzyna. A wiadomo, że jedyny ciekawy wątek to Walt vs. Hank.

Edytowane przez mate5
Odnośnik do komentarza

Z Jessem faktycznie zaczynają przeginać. O wiele fajniej by było jak by

 

był taki jak na początku. Imprezki, dupeczki, przepieprzanie kupy siana. Mógłby znowu pójść ostro w dragi i narobić problemów sobie i Waltowi, ale nie, emo beksa póki co

 

 

Skyler nawet się nie musi na ekranie pojawiać żeby wqrwiać. Wystarczy, że czuję jej obecność gdzieś za rogiem i już sie wpieniam. Jest jak Lori z Walking Dead, ale Lori ma jedną zaletę: (spoiler z Walking Dead)

nie żyje

 

 

Początek i końcówka kozak i mimo wszystko czekam na następny odcinek z niecierpliwością jak chyba większość tutaj

Edytowane przez teddy
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

 

 

 

 

 

I wnioskuje, ze jednak udalo mu sie choc troche przezwyciezyc raka, skoro na poczatku sezonu skonczyl 51 lat, a tutaj chocby na poczatku ma juz 52, a sam twierdzil ze zostalo mu pol roku zycia,

 

co do wieku waltera i raka oraz gdybanie o dalszych losach

 

 

 

 

na początku sezony bylo pokazane że obchodzi w knajpie 52 urodziny, a potem było cofnięcie czasu do jego 51 urodzin, i myśle że w trakcie sezonu mineło około pół roku, do mementu w którym jesteśmy teraz, dlatego zakładam że sytuacja z otwarcia sezony i otwarcia dzisiejszego odcinka - czyli 52 urodizny są pół roku później, czyli prawdopodobnie sa to ostatnie dni/tygodnie życia waltera zanim rak go całkowicie dopadnie (być może dlatego walter kupił M60 i chce iść na całość)

 

urywki z początku seoznu i odcinka sugerują że walter po konfrontacji z hankiem zwiał (sam albo z rodziną) i ich dom zostal opuszczony. mija pół roku uciekania (52 urodziny) i walter wraca do miasta zakończyć sprawę

 

 

Edytowane przez Yano
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...