Skocz do zawartości

Problem z PieCem ...


Iron

Rekomendowane odpowiedzi

Nie wiedzialem gdzie wrzucic te zapytanie, wiec tutaj to zrobie. Nie chce otwierac nowego tematu.

 

Nie wiecie gdzie sciagne Adobe Flash Player 11.0.1.152 (3.59 MB)? Chodzi mi o caly 3.5 Mb plik. Bo z reguly najpierw sciagam instalator wazacy tam 750 kb, a potem odpalam ta scignieta ikone, aby dalej pobieral juz plik wlasciwy. U mnie jest problem, po odpaleniu pojawia sie blad (prosty komunkat, ze pojawil sie error), i nie chce mi sciagnac/zainstalowac. Na torrentach nie moge znalezc tego nowego.

 

Mam starego FireFox'a. Nowy mi nie dziala, bo zwyczajnie w swiecie nie odpala mi neta ( ze niby nie wykrywa polaczenia proxy). Windows XP oryginalny.

 

Dzieki za jakakolwiek pomoc

Odnośnik do komentarza

Kiepsko szukałeś ;)

http://www.filehippo...player_firefox/

 

 

Co do Firefoxa, to spróbuj czy działa Nightly build, zawsze możesz też wypełnić bug report ;)

 

 

Dzieki serdeczne, ale cos nie tak. Gdy chce obejrzec video na gametrailers, pojawa sie ponizszy komunikat

|The video player requires a newer version of Flash. Please visit http://get.adobe.com/flashplayer/ for the latest Flash Player"... No ja przeciez mam juz zainstalowany ten najnowszy Adobe! Cholerny komp. :) Sprobuje thego nightly build.

Odnośnik do komentarza

Wszedlem w add/unistall programs. Tam mi mowi, ze mam wersje Adobe Flash Player plugin 11, i Adobe Flash Player ActiveX- tez najnowsza wersja 11 (dwa programy?). W opcjach advanced pliku FLASH PLAYER (panel kontrolny), w update'ach kolo check jest niby te 11 (nie wiem czy to informacja o moim zainstalowanym pluginie czy najnowszym dostepnym). Ale jak wklepalem check, to odeslalo mnie do strony ADobe pokazujacym mi, ze mam 10 zainstalowana. :( WTF?

 

PS. Youtube mi dziala bezproblemowo

Odnośnik do komentarza

Dzieki, pomoglo :dance2:

 

A nie wiecie dlaczego nie moge uplaod'owac plikow (word) na poczte? To znaczu uploduje (mam na yahoo maila), ale nie moze wgrac 57kb tekstu, meczy sie juz godzine (resetowalem pare razy kompa, i nic) :shout: . Jezzuuu, chyba MAc'a sobie kupie. Tam podobno nie ma takich cyrkow jak na Windzie.

Edytowane przez walek
Odnośnik do komentarza
  • 2 miesiące temu...

Mam problem z nagrywarką (od razu powiem, że google nic mi nie pomogły). Otóż od pewnego czasu przestała ona nagrywać. Bezproblemowo czyta płyty, ale zacina się w różnych stadiach nagrywania (nie ma zasady, albo wcale nie wystartuje, albo skończy na 50%), przy czym nie wywala żadnego błędu - po prostu pasek nagrywania staje i dalej nie rusza. Nie instalowałem nic, co mogłoby wejść w konflikt z jej działaniem. Kiedyś udało mi się nagrać płytę instalując inny program niż Nero, ale po formacie kompa żaden program już jej nie podołał. Czyżby szlag trafił jej funkcję wypalania?

Odnośnik do komentarza

Krótko: do wymiany. Miałem to samo i niestety oprócz odczytu, to nic więcej nie dało się zrobić. Zapis zawsze kończący się niepowodzeniem, a owy potrafił nawet trwać do 3 godzin, chyba, że wcześniej system wyrzucił informację, że nie zapisze. Niestety, nie są to dobre wieści, lecz nie ma się co oszukiwać. Dodam tylko, że reanimacji podejmowałem się przez 3 miesiące: różne systemy, różne programy, płyty... szukałem przyczyny, czyściłem, rozkręcałem, itd. Jeżeli nie jest to blu ryj ani inna "lepsza" nagrywarka, to 50 zł. to nie jest duży koszt na nową. I mówię tutaj całkiem serio. Możesz spróbować czyszczenia, ale wiem, że nic nie da. Pozdrawiam.

 

 

///

 

Szybka edyta:

Napisz, czy podczas kopiowania danych z płyt nie wyskakują błędy, lub kopiują się w nieskończonność? Odczyt może działać, ale spróbuj je przekopiować i napisz co i jak.

Edytowane przez famas_kg
Odnośnik do komentarza
  • 5 tygodni później...

Problem!

 

Nie widzę polskich znaków na mIRCu, mimo że kodowanie i te inne pierdoły są dobre. Przy konwertowaniu z PDFów na mobi pod kindla, mimo że program je widzi i niby zmienia to i tak miejsca po ż, ś, ą, itp są puste.. Google nie pomogły, te najbardziej oczywiste przyczyny też już posprawdzałem =/ Jakieś pomysły?

Odnośnik do komentarza
  • 2 miesiące temu...

i tym sposobem, po przeczytaniu masy materialu trafilem do dzialu pomocy doraznej.. o ile sie nie myle polskiego autoryzowanego przez combo fixa forum o usuwaniu wirusow. Pierwsza ich zasada jest taka, ze uzycie Combo Fixa zanim oni o to poprosza jest grzechem smiertelnym( wiec trafilem tam o kilka minut za pozno :P) ale pomoc jest w drodze. Dzeiki Stona, ze otworzyles mi oczy na to, ze wirusy mozna usuwac inaczej jak przez wrzucenie podejzanego pliku do kosza ;P

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...