Skocz do zawartości

Filmy i zdjęcia z wydarzeń sportowych


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 784
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Alessandro Del Pierro został przez włoskie media okrzyknięty cudotwórcą. Piłkarz Juventusu Turyn miał przyczynić się do wybudzenia ze śpiączki 12-letniej fanki tego klubu z miasteczka Cerenzia w południowej części kraju.

- Cześć Giada, jestem Alessandro Del Piero. Mam nadzieję, że się szybko obudzisz i obejrzysz wiele meczów Juventusu i moich oraz odwiedzisz nas, byśmy mogli się poznać - taką wiadomość nagrał i przesłał dziewczynce włoski piłkarz. Poprosili go o to jej rodzice.

Zdaniem ojca właśnie przesłanie Del Piero przyczyniło się do wybudzenia 12-latki ze śpiączki, w którą zapadła 22 stycznia. Jak powiedział agencji "ANSA". wydarzyło się "coś specjalnego".

- Giada najpierw poruszyła ręką, a kilka godzin później wymówiła słowo "mama". Po 24 godzinach rozmawiała już normalnie i poprosiła o lody - poinformował.

 

 

 

Mihihihi, zawsze go lubiłem. Może zostanie świętym? :D

  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza

K. Piasecki: A jest pani w stanie dotrzeć do problemów trzecioligowego hokeja na lodzie?

J. Mucha: Proszę mi wierzyć, że te problemy są już opracowywane w resorcie, chociaż one są gdzieś tam na 35. miejscu albo 98.

K. Piasecki: Za trzecioligowy hokej to niech się pani nie bierze, bo tej ligi nie ma. Tak przykładowo mówię…

 

 

:D

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
Gość Ofsajd

Sergei Pareiko:

Gdyby kapitan Standardu podszedł i normalnie przeprosił za swoje zachowanie, nie miał bym aż takich pretensji. On się odwrócił i wycofał, co mnie zdenerwowało. To nie jest normalne kapitan Standardu odepchnął trenera Moskala. Za to się należy czerwona kartka. Sędzia stał blisko, a dał tylko żółtą kartkę. Potem z kolei jeden z przeciwników kopnął od tyłu Tsvetana, tak, że on nie mógł się podnieść z murawy. I co? I nic. Rzut wolny przeciwko nam

Szkoda, że w taki sposób odpadliśmy. Bardzo ciężko jest wygrać mecz rając dwa razy w dziesięciu. Nie stworzyliśmy dziś wielu sytuacji.Absolutnie nie zgodzę się z tym, że jesteśmy słabsi od Standardu. Jak można tak mówić, skoro dwa razy zremisowaliśmy?

 

Od siebie dodam że w ostatniej minucie któryś z zawodników Standardu kopnął Pareike podczas interwencji w sytuacji sam na sam. Niestety wszelkie video z tego zdarzenia skutecznie usuwa uefa...

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...