Skocz do zawartości

Co ostatnio jadłeś/piłeś?


Rekomendowane odpowiedzi

Jeszcze jakis czas temu jadlem kaszanke - z grilla, albo podsmazona na patelni z cebulka na prawde mi smakowala! Wszystko zmienilo sie gdy pewnego wieczora zjadlem kaszanke w wariancie nr 2 i rzygalem przeokrutnie. Od tamtej pory zbiera mi sie na wymioty, gdy tylko poczuje zapach smazonej kaszanki z cebula.

Odnośnik do komentarza

Oh, uwielbiam kaszankę! Czy to z grilla, czy smażoną na patelaszce,  z cebulką; om om om. Jeszcze wcale nie tak dawno mój dziadek sam robił, więc widziałem zarówno składniki, jak i cały proces tworzenia i wcale mnie to nie odrzuciło od samej kaszanki, choć rozumiem, że dla wielu, jeśli nie większości ludzi może to być zapora nie do przeskoczeina.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

właśnie jadłem chińskie pierożki na parze (zobaczyłem knajpe jadąc do domu a byłem mega głodny wiec postanowilem wypróbować)

 

tego typu

3799-Sea-Bay-Restaurant_steamed-dumpling

 

 

były nawet dobre, chociaż mogłem mieć nieco zawyżoną ocene przez to że dziś to był mój pierwszy posiłek

 

wzialem z wieprzowiną i grzybami i drugie z wołowiną - w sumie smakowały bardzo podobnie;p w środku dosyć typowa papka z mięsa mielonego, nie robiła szału ale też nie była jakaś zła, jeśli sie zjada pierożka w całości - wkład + obwoluta z ciasta i umoczonego w sosie to całkiem dobry jest (jak mi mięso wypadło i sprobowałem osobno to już nieco słabiej, poprostu gotowane na parze mielone mięso

 

 

czy polecam? nie wiem, spróbować można ale wielkiego zachwytu bym sie nie spodziewał (chociaż mają kilka innych smaków jeszcze i pewnie podjade tam drugi raz wypróbować inne opcje)

jak ktoś nie jadł takich pierożkow nigdy to może warto sprawdzić, ale niestety nie jest to żarcie które powala pysznością

 

 

ich stronka

http://www.totupierogi.pl/

 

 

porcja 8 pierogów kosztuje 13 zł, to niezbyt dużo ale zarazem jedzenia jest mniej niż w typowym chińczyku gdzie za 13 zł dostaje się wielki kopiasty tależ

Edytowane przez Yano
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...