Skocz do zawartości

Co ostatnio jadłeś/piłeś?


Rekomendowane odpowiedzi

dzis pierwszy raz w zyciu jadlem trufle i w sumie nie wiem co napisac, wiadomo trufle to zawsze dodatek, akurat jadlem je ze stekiem z poledwicy wolowej, no i sakowalo za(pipi)iscie, ale czy to zasluga steka czy trufli to nie wiem.

 

Sama trufla smak ma bardzo delikatny, bo jednak kazdy grzyb dominuje potrawe zawsze, a tu taki lekki posmak. Ale tyle kasy to nie wiem czemu ludzie placa. Za duzo po niej sie spodziewałem chyba.

Odnośnik do komentarza

W Lidlu dziś byłem i mieli steki z polędwicy wołowej. Zacieszony (że będę jadał jak Michał) wziąłem opakowanie do ręki, ale 82zł/kg mnie troszkę zbastowało. Zatem szamię biedniejszą wersję - stek z rostbefu średnio wysmażony, do tego brokuły. Rewelacja.

A wcześniej na zagrychę potreningową 50g łososia wędzonego, 50g kabanosa tarczyński <3 (uwielbiam Lidla)

Odnośnik do komentarza

Zrobiłem sobie ziemniaki, wyjąłem surówkę ze słoika, podgrzałem sos jaki dostałem od mamy (słoik) i... zacząłem jeść, coś dziwne były te kawałki mięcha, w ogóle mięsem nie pachnie, nie wiem czy czasem się nie zepsuło, a ja i tak musiałem zjeść kilka większych kawałków. Teraz się martwię, czy to mięso nie było czasem stare i czy w najlepszym wypadku, czeka mnie sraka. :/

Odnośnik do komentarza

mrozona, pizza rigga z grzybami

 

 

 

Najlepsza pizza z mrożonek to Giuseppe dr. Oetkera.

 

 

było już 10 razy ale ja z tych 2 wole rigge, guseppe serio mi nie podchodzi

 

a co jadłem? na partyzanta - pomidora, kabanosa i ser żółty wszystko "z ręki"

 

byłem na zakupach w realu i chciałem robić znowu kebaby tak mi zasmakowały, ale wrocilem przed 23 i pomyślałem że jednak nie bede już smażył, no ale właśnie mimo planu z kebabem nie kupilem zadnego chleba bo myślałem że dziś nie bede jadł, wiec musiałem luzem wcinać

w sumie to dobre było, ale to pewnie dlatego że dziś wcześniej jadłem tylko pączka i jogurt xd

Odnośnik do komentarza

W Lidlu dziś byłem i mieli steki z polędwicy wołowej. Zacieszony (że będę jadał jak Michał) wziąłem opakowanie do ręki, ale 82zł/kg mnie troszkę zbastowało. Zatem szamię biedniejszą wersję - stek z rostbefu średnio wysmażony, do tego brokuły. Rewelacja.

Pojechałem dziś do Lidla po tę poledwicę, ale nie było. Nie ma jednak tego złego, bo wziąłem rostbef brazylijski, co najlepsze, przeceniony z 44zl/kg na 19zl (pewnie dlatego, że termin ważności kończy się za tydzień).

Zaraz będę robił to dam znać czy podzielam zdanie Redmitsu.

Odnośnik do komentarza

Pierwsze skojarzenie - te wszystkie ę ą restauracje gdzie talerz wielki a na srodku troche mieska i marchewka. Ale fajnie imho wyszlo, prosto, malo skladnikow ale bardzo apetycznie. Moze mieso troche wyglada jak zrobione na wior ale to albo zludzenie albo co kto lubi.

 

A propos tej wolowiny z lidla. Nie wiem czy to odnosnie brazyliskiej czy tej od mr.beef (czy jakos tak) ale ludzie narzekali, ze nie widac co jest w srodku i natrafiali na mieso zepsute. Cos mi swita, ze pisal to ktos po zakupie wolowiny za 80zl/kg (byla w promocji razem z rostbefem). Ale 19/kg to serio dobra cena chociaz ryzyko jest.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...