Skocz do zawartości

Co ostatnio jadłeś/piłeś?


Rekomendowane odpowiedzi

Polecam sprawdzić jak tacy ludzie trenują do zawodów. Kiedyś oglądałem program o takim typie. Siadał do kolacji przed TV i mówił, że dziś trenuję rozpychanie żołądka. Myślałem, że zapoda sobie taki zestawik jak typ powyżej, a on zjadł takie spore wiadro sałaty i zapił dwoma litrami wody gazowanej. Jak beknął po tym to prawie mi dekoder podskoczył.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

 

Nigdy tego nie zrozumiem, ludzie zdychają z głodu a ktoś wpie.rdala do porzygu dla zabawy. Murica.

bluber, patrzac na twoja figure tez bys mogl cos ze swojego talerza przeznaczyc na glodujace dzieci ;/ I od kiedy (pipi) sie ludzmi przejmujesz?

Nie rozumiesz (co nie jest nowoscią) po prostu nie lubię jak marnuje się jedzenie.

Odnośnik do komentarza

Plus straszne polactwo zaglądać komuś w talerz.

Czemu z każdym twoim postem wydaje mi się, że jesteś upośledzony? Nie mialem na mysli konkretnie tego kolesia, a całą ideę robienia "zawodów" w jedzeniu gdzie marnuje sie naprawdę sporo ilość zarcia, ludzie ktorzy rozpychaja sobie żołądek żeby więcej wcisnąć jedzenia. I ogólnie szerszy kontekst spoleczny, że ameryka sobie na to pozwala chociazby przez zajmowanie pól uprawnych w biednych afrykanskich krajach dla korporacji pokroju macdonalda czy kfc, które żywią tym krowy na burgery czy inne kurczaki a ludzie w tych krajach zdychaja z głodu, ale dla niepoznaki robi się akcje pokojowe onz czy inna woda dla sudanu zeby zamydlic ludziom oczy. Edytowane przez _Be_
Odnośnik do komentarza

bluber weź nie pierdol (nie chrzań)... jasne kilka(set) takich osób nawżera się po pachy dla czyjejś rozrywki, ale to tak naprawde nic nie znaczy bo ile tacy ludzie zjedzą? kilka kilogramów? 100 kilogramów? takich ludzi jest mało. a i tak codziennie w krajach "cywilizowanych" wyrzca się całe tony jedzenia ze sklepów i z restauracji tylko dlatego że o jedeń dzeń przekroczyły termin ważności (mimo że przez kolejne 2 tygodnie są całkowicie zdatne do spożycia)

 

ogolnie to prawda że w europie i usa, marnuje się tony jedzenia z powodu różnych restrykcji, a jednocześnie w afryce ludzie całowali by po rękach mogąc zjeść te przeterminowane o tydzień pokarmy, ale co poradzisz?

 

nic do cholery nie poradzisz, wie zluzuj pośaldy i przestań gadać głupoty

Edytowane przez Yano
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...