Skocz do zawartości

Co ostatnio jadłeś/piłeś?


Rekomendowane odpowiedzi

Oqqozo, no co Ty, samego miesa jest z 30 dag no i dwie wielkie ziemniaki, zreszta w takie upaly po co komu wiecej zarcia, chyba z pol litra wody do tego dopilem.

A glazura no coz, to zmieszany miod z ostra musztarda, a miod sprawia podczas smazenia ze robi sie tak jakby cienka slodko-ostra powloka na miesku ;)

 

A co do sugestii, to generalnie z zalozenia robie foty fajnego zarcia bo z kumplem prowadze lekka kulinarna wojenke co kto lepszego przyrzadzi.

Edytowane przez BoryzPL
Odnośnik do komentarza

ja dziś sobie zrobiłęm sałatkę

e7i0cx.jpg

 

 

 

skład: (kolejność odzwierciedla ilość wkładu)

- pomidorki cherry - żółte i czerwone

- mieszanka sałat (kopowana w paczce jako krojone i umte)

- ser feta

-  oliwki

- majonez czosnkowy kielecki

- torszkę kabanosa żeby przełamać smak i dorzucić nieco mięsa

- odrobina pomidorów suszonych w oleju (takie pomidory lubie raczej w opcji smażonej więc dałem jedynie kilka małych kawałków żeby nie zepsuć smaku całości)

- odrobina oliwy a z oliwek

- odrobina soli

- coś jeszcze o czym zapomniałem..

 

fotka brzydka, ale to dlatego że nie lubie sałatek ogolnie, a jeszcze mniej lubie sałatki które są poprostu 2-3 składnikami leżącymi obok siebie, lubie wymieszać całość.zarazem nie planowałem zrobić zdrowego jedzenia więc majonez i ser mnie nie ruszają, z przyjemnością przyjmuje mniej zdrowe składniki

 

całość była ok, nawet niezła, jednak taka dawka zdrowego jedzenia powoduje dziwne uczucie, chyba sie zatrułem zdrowiem, ide sie napić oleju

Edytowane przez Yano
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

GVTjuGB.jpg

 

 

Penne, sosik, wołowinka, pomidorki, fix ziołowy (swoją drogą, rujnujący świetną poza tym wydajność dania - 4 zł na porcję starczającą najwyżej na 2 talerze). Mało subtelne ale kurde dobre w ciul. Kolorystycznie może mało poryw ale zapach urzeka.

 

 

To mi przypomniało o smacznym i prostym jak cep daniu: zapiekany makaron z serem i łososiem.

Makaronik jak powyżej + rozdrobniony łosoś + mieszanka startej mozzarelli, ricoty i śmietanki + kolendra (ja użuwam suszonej), czarny pieprz, pieprz cayenne + świeża bazylia. Pychota i robi się całość w pół godziny (łącznie z gotowaniem makaronu i zapiekaniem). Jak zrobię to wam cyknę fotkę.

Odnośnik do komentarza
Gość ragus

 

Sałatka typu wrzuce wszystko co mam w lodówce.

no nie trafiłeś spaślaku, specjalnie byłem w sklepie i kupiłem te skałdniki własnie z myślą o sałatce

 

 

gruby wyzywa od spaślaków. mocne ;]]]

Edytowane przez ragus
Odnośnik do komentarza

Yano z tego co pisałeś to masz jakoś 170 cm czyli jak kobieta, więc musie być też te 60-65 kg maks, żeby jako tako wyglądał taki "gigant" pod względem proprcji.

 

Bluber to kawał wysokiego chłopa więc całkiem inne proporcje i dużo większe możliwości więksżej wagi.

 

Ps najlepszego xD

Odnośnik do komentarza

 

 

 

Sałatka typu wrzuce wszystko co mam w lodówce.

no nie trafiłeś spaślaku, specjalnie byłem w sklepie i kupiłem te skałdniki własnie z myślą o sałatce

gruby wyzywa od spaślaków. mocne ;]]]

podobno bluber ważył 120kg, moja maxymalna waga kiedykolwiek to 75kg

No 5 lat temu. I schudlem, jedząc mięso.

Odnośnik do komentarza

wczoraj byłem w indyjskiej knajpie, wziąłem najostrzejsze danie w menu, i rzeczywiście było dosyć ostre jednak nie było zbyt dobre, kurde chyba poprostu nie lubie zbytnio indyjskiej kuchni. była to baranina w sosie curry z ostrymi przyprawami i z niewiadomo czym. no i kurde była poprostu średnia. gdyby żarcie było pyszne to spokojnie bym zjadł przy takiej ostrości, ale było tak średniackie że końcówke zostawawilem

Odnośnik do komentarza
Gość Orzeszek

Tez nie lubie indyjskiej kuchni, i te placki ichniejsze imo obrzydliwe z tym koktajlem brzoskwiniwym czy tam morelowym. Z pol roku temu bylem w tajskiej knajpie i bralem danie 5/5 w skali ostrosci. Lalo sie ze mnie z kazdego otworu podczas jedzenia i po tez. Przy okazji smacznie.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...