Skocz do zawartości

Co ostatnio jadłeś/piłeś?


Rekomendowane odpowiedzi

wczoraj byłem w indyjskiej knajpie, wziąłem najostrzejsze danie w menu, i rzeczywiście było dosyć ostre jednak nie było zbyt dobre, kurde chyba poprostu nie lubie zbytnio indyjskiej kuchni. była to baranina w sosie curry z ostrymi przyprawami i z niewiadomo czym. no i kurde była poprostu średnia. gdyby żarcie było pyszne to spokojnie bym zjadł przy takiej ostrości, ale było tak średniackie że końcówke zostawawilem

 

Indyjska kuchnia jest ok, dopóki nie wrzucają do potraw kolendry. I nie chodzi mi o liście, ale o te małe, okrągłe nasionka.

Odnośnik do komentarza

kupiłem dziś pomidory od znajomego ze specjalnej hodowli, świeże, wczoraj zrywane z krzraka, nigdy nie leżały w lodówce, i kurna różnica w smaku z pomidorami ze sklepów i marketów jest przeogromna, są pyszne i smakują poprostu jak świetne pomidory, a nie jak jakieś przemrożone niewiadomo jakie mdłe badziewie (czyli jak 90% pomidorów sklepowych)

 

zastanawaim sie czy kupując "u baby na straganie" dostał bym podobną jakość bo jeśli tak to przerzuce się na targ, zamiast marketu. obawiam sie jednak że ze straganu też nie będą takie cudowne, chociaż zapewne lepsze niż w markecie

Odnośnik do komentarza

Ja tam jeszcze nigdy nie kupiłem pomidora z marketu, sklepu. W sezonie letnim to biorę ze szklarni (zak*rwiście rosną razem z papryką w tym roku), a od jesieni do wiosny od sąsiada (ma hurtownię owoców i warzyw plus wiem skąd bierze towar) zawsze świeże. Szczerze to bałbym się brać jakiś owoc czy warzywo ze sklepu. Nie wiadomo gdzie rosło, nie wiadomo czym pryskane.

Odnośnik do komentarza

Ja kupuję warzywa w marketach, bo po prostu czasami szkoda mi czasu, żeby zapier.dalać po targach/warzywniakach. Wiadomo, że to nie to samo, ale też smakuje. Może jestem jak świnia i wszystko wpier.dolę? Może nie jestem wybredny? W każdym razie póki co żyję, jak umrę od warzyw z marketów, to dam znać.

Odnośnik do komentarza

Kurde lubię omlety na słodko, a teraz w sumie mam czas je robić. Pajgi znasz się na tym, rzucisz przepis jak robić najlepiej? Jak się rozglądam po nowym mieszkaniu to nawet mikser tu jest, kiedyś tylko ubijaczkę miałem.

 

...ale nie wiem, czy mam ubijaczkę.

Edytowane przez ogqozo
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...