Skocz do zawartości

Co ostatnio jadłeś/piłeś?


Rekomendowane odpowiedzi

Yano, to porpostu chodzi o to, ze piszesz zdania jak jakis retard, nie czytajac nawet co napiales przed kliknieciem wyslij. Niektorzy zastanawiaja sie, czy aby nie ominales podstawowki i liceum bo tam uczyli jak pisac typowe, normalne zdania, poskladane odpowiednio gramatycznie a nie jakies kosmosy po kwasie LSD jakie nam tu czesto serwujesz. Co najgorsze, na trzezwo wiec z edukacja raczej cienko.

Odnośnik do komentarza
Gość Beka Wnusiu

tak, z lidla. nie pamietam z jakiej firmy i w jakie opakowanie byla zapakowana, ale byla o wiele bardziej soczysta i smaczniejsza od tej z tesco. bede po nia jechal pojutrze to zrobie zdjecie opakowania.

 

a wlasnie - jaki bekon do burgerow mozecie polecic?

IMG_7260.JPG

Odnośnik do komentarza

No stary jak dla mnie burger z frytami za 20zł to musi być niezła ch.ujnia

A ile wg. Ciebie powinna kosztować bułka z kawałkiem mielonego mięsa, serem i warzywami oraz dwa ziemniaki? Albo jesteś jakimś snobem nuworyszem z kompleksami albo ja nie wiem. No offence ale ja jakiś biedny nie jestem ale jak tu czasem kogoś czytam to zastanawiam się jakich korporacji jesteście prezesami. Robię w gastronomii i muszę przyznać że na żarciu są takie przebitki jakich nie ma chyba na narkotykach. 40zł za kotleta w bułce z frytkami i szklaneczkę soku...kotlet za 20zł to ch.ujnia...

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

No ale człowieku chodzi o fakt w jakim miescie znajduje się dana miejscówka, w jakim konkretnie spocie itp ja nie mówie, że ten burger za 20zł musi być słaby, ale bałbym się tam jeść tak samo jak nigdy nie jadłem hot doga za złotówkę czy kebaba za 8zł po prostu takie kwoty sugerują, że coś jest nie tak.

Zestaw burger, fryty, picie za 20zł to chyba jakiś kosmos i nigdzie takiej opcji nie widziałem.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...