Skocz do zawartości

Co ostatnio jadłeś/piłeś?


Rekomendowane odpowiedzi

Bez picia, nikt nie pisal o zestawie z piciem. Bula, fryty 20zl. Bo 40zl to jest faktycznie powod do tego zeby wierzyc, ze wlasciciel nie uzywa miesa "25% przecena" z lidla. Serio, ty sie chyba stolujesz po jakichs mariotach albo u amaro. Najdrozszy burger jakigo zjadlem kosztowal 36zl. Knajpa na placu bankowym w wawie. Bula + frytki + surowka z ogorka, rzodkiewki, rukoli i winegre (mega lol). I co? I znalazlem mala chrzasteczke. Ale ogolnie nie moge sie nic doyebac bo smak swietny (humus zamiast sera). Chociaz wiem, ze narzut na ten zestaw byl w ch.uj duzy.

Odnośnik do komentarza

Ja jem weganskie burgery za 16 zł więc nic fancy ;/ Ale mejm typ napisał, że zestaw z piciem coś koło 40zł czyli ku.rwa powtarzam 50 raz burger plus fryty z 30zł do tego picie 9zł i masz 39 zł czyli coś koło 40 i zagadka wyjasniona.

Edytowane przez _Be_
Odnośnik do komentarza

No ale człowieku chodzi o fakt w jakim miescie znajduje się dana miejscówka, w jakim konkretnie spocie itp ja nie mówie, że ten burger za 20zł musi być słaby, ale bałbym się tam jeść tak samo jak nigdy nie jadłem hot doga za złotówkę czy kebaba za 8zł po prostu takie kwoty sugerują, że coś jest nie tak.

Zestaw burger, fryty, picie za 20zł to chyba jakiś kosmos i nigdzie takiej opcji nie widziałem.

 

w ikei sa hotdogi za zlotowke, jadlem nie raz, zyje do dzis, zawsze mi smakowaly i nigdy nic mi po nich nie bylo. kebaba za 8 to nie wiem czy zdazylo mi sie jesc ale za 9 to jadlem kiedys w nocy po balecie z ziomkami i na drugi dzien co prawda z dupy ogien ale nie wiem czy to bylo po wodce czy po tym kebabie. a moze po tym i po tym. a wiecej niz 20zl za burgera to nie zdazylo mi sie placic. co wiecej, sa miejscowki gdzie 20zl wystarczy na dobre fryty z ziemniaka i wypas bulke wiec bez przesady

Odnośnik do komentarza

No to doliczac picie do tego za 20 wyjdzie okolo 30. Czy burger za 30 to nadal shit?

 

Ehh. Jak w macu burger za 8zl to je.banie maca, ze go.wno. Pozniej burgerownie z bulkami po 20zl to ok, ale powstaly jakies za 30zl od humbaka wiec te po 20zl tez juz go.wno. Nie rozumim ja juz was ;/

 

Nie miałem na myśli samego burgera za 20zł tylko caly zestaw być może gdzieś się tutaj słownie rozmineliśmy wszyscy i przez to nie porozumienie wyszedł caly ten szitstorm.

 

@schabek no szlugi i alkohol tez można kilka lat walić a efekty będą pózniej więc tłumaczenie, że jadłeś te dogi za zeta i żyjesz jest trochę bezsensu

Odnośnik do komentarza

Pieklisz się, bo dałem tylko łyżeczkę oliwy z oliwek, przyznaj.

przyznaje bez bicia, za mało oliwy!

 

 

 a na serio to tamta fota podczas przewijania strony wrzuciła mi z automatu myśl "o jakieś uda, i jakiś szajs w środku"

 

 

 

ale już wracając na odpowiednie tory - chińska mieszanka zawinięta w tortille? to brzmi dziwnie

Odnośnik do komentarza

d7472617c1d8055f987d48eb507ec5f2.jpg

Jest doskonały. Spędzam z nim każdą wolną chwilę, kosztując boski nektar jakim raczy mnie jego hebanowa szyjka. To mi nie wygląda na przelotne uczucie, raczej poważny, długoletni związek. Będę opowiadał naszym wnukom o tym jak się poznaliśmy podczas jednego z wypadów do Zakopca

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...