Skocz do zawartości

Co ostatnio jadłeś/piłeś?


Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...

A sobie dziś po raz pierwszy w życiu spróbowałem pieczonego kurczaka z rożna z takiej jednej budy na kołach. Pół kuraka sobie kupiłem i do tego małe fryty, zapłaciłem dwanaście polskich monet i polecam użytkownikom takie jedzenie. Co prawda cyc był mocno przeciętny, ale nóżka, skrzydełko i przede wszystkim tłusta i chrupiąca skóra to było niebo w mordzie :fsg: polecam mocno.

Odnośnik do komentarza

A sobie dziś po raz pierwszy w życiu spróbowałem pieczonego kurczaka z rożna z takiej jednej budy na kołach. Pół kuraka sobie kupiłem i do tego małe fryty, zapłaciłem dwanaście polskich monet i polecam użytkownikom takie jedzenie. Co prawda cyc był mocno przeciętny, ale nóżka, skrzydełko i przede wszystkim tłusta i chrupiąca skóra to było niebo w mordzie :fsg: polecam mocno.

Słona i chrupiąca panierka z pieczonej kury to najlepszy wynalazek w dziejach ludzkości zaraz za masturbacją i xboxem.

Odnośnik do komentarza

Wczoraj wieczorem wyjąłem kawał karkówki z zamrażalnika, wróciłem z roboty i musiałem szybko wykminić jak przyrządzić:

- pokroiłem na plastry

- obsypałem pieprzem, przyprawą Knorr do Mięs, bazylią

- posmarowałem keczupem Chilli

- ułożyłem w brytfannie i na 40 min do piekarnika

 

Spróbowałem właśnie przypieczony kawałeczek i doszedłem.

:fsg:

Odnośnik do komentarza

Odradzam galaretkę z pianką od "Odry" (podróbka ptasiego mleczka). Wcale nie takie tanie, ale słodkie że zęby chcą wypaść, a do tego czuć chemię i zgaga murowana. W smaku też czuć post-prlowski smak. "Smak".

W ogóle te polskie firmy to jakaś padaka. Nie wiem kiedy ostatnio jadłem coś dobrego z polskich, mniej znanych marek. Ani Skawa (no może trójkątne Elitesse jedynie jako tako), ani Cukry Nyskie, ani Odra, ani Dr Gerard, ani Artur (no raz jakieś smajlesy były, ale chyba wycofali, bo za dobre były, a całą resztę ch*jową mają). Jedynie produkty z "Miś" jako tako dają radę, ale też czuć cięcie kosztów. Jedyna firma która od lat robi dobre ciastka, to "San". Jak i Łakotki, jak i Wiatraczki Złotokłose są mega wypas ;)

Odnośnik do komentarza

Pokroilem piers z kurczaka w paski, przyprawilem przyprawa do kurczaka i wrzucilem na patelnie. Po podsmazeniu kurczaka dorzucilem mieszanke wloska warzyw na patelnie + oliwki + kukurydze + suszone pomidory i dusilem na malym ogniu przez 15minut. Po odkryciu pokrywy dodalem lyzke sztucznego miodu i ugotowalem ryz. Nie mam zdjecia, ale zapewniam was ze wygladalo i smakowalo mega.

 

Na przekaske do filmu zrobie sobie dzisiaj kalmarowe krazki na glebokim oleju <ok>

Odnośnik do komentarza

Zje.balem tylko z bazylia, bo polozylem swieza ze wszystkimi skladnikami a cos mi z tylu glowy mowilo, ze to nie jest zbyt dobrt pomysl. I zrobily sie male czipsy bazyliowe o smaku niczego. I kolor by sie fajnie przelamal zielony jakbym polozyl ja po wyjeciu z piekarnika.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...